správy

Artravel gél na kĺby: recenzie, cena, kde kúpiť

Prehľad populárnych opravných bolesti v kĺboch ​​Artravel: princíp činnosti, indikácie, kontraindikácie, zloženie a ďalšie informácie.

Čo je to Artravel?

plne ľudský život je nemožné bez fyzickej aktivity. Dokonca aj tie najjednoduchšie akcie, ako je napríklad varenie, voľba telefónneho, otáčanie stránok kníh, atď sú sprevádzané koordinovanú činnosť kĺbov. Keď sú zdravé, všetky malé mechanické práce, či už je to cross steh, alebo skrutkovanie skrutky, je rýchla a bezbolestná. Ale akonáhle kĺby začnú rozvášniť, strácajú pohyblivosť a zmeniť jeho štruktúru, realizácia aj najjednoduchšie úloha premení v múke.

Bolesti kĺbov môže dôjsť z niekoľkých dôvodov. Medzi nimi sú: zápalové procesy, následky ochorenia (hnisavú angínou, chrípky), trauma, stres, vysoké pracovné zaťaženie, zlý krvný obeh, atď. Rýchla reakcia k poškodeniu spojovacích prvkov zaisťuje rýchle uvoľnenie z nepohodlie. Klinicky testovaná, dôveru stovky mužov a žien gél Artravel je jedným z mála moderných vozidiel, ktoré môžu úplne zbaviť bolesti kĺbov.

zložiek v prípravku sú vybrané takým spôsobom, aby sa odstránenie väčšiny vyššie uvedených príčin nepríjemnou bolesťou kĺbov.

Ako funguje

Gél Artravel k dispozícii pre ľudí, ktorí žijú v každom meste Ruska a blízkeho zahraničia (napríklad v Moskve, Barnaul, Petrohrade, Kyjeve, atď.), je zdrojom látok, ktoré majú pozitívny vplyv na zdravie kĺbov: triesloviny, flavonoidy, vitamíny, minerály. Účinné zložky prípravku odstrániť nielen bolesť medzi kostí, ale aj bolesti svalov, rovnako ako nepohodlie v chrbtici.

Účinok gélu sa objaví v:

 • nutričné ​​spojivového tkaniva, regenerácia kĺbovej chrupavky;
 • spomaľuje proces deštrukcie spojovacích prvkov a stavovcov tkanív spojených s faktory spojené s vekom;
 • obnova prirodzenej štruktúre chrupavky, kostného tkaniva, najmä v pooperačnom období alebo po traume;
 • normalizáciu rovnováhy v chrupavkového tkaniva, stimuluje tvorbu kolagénu, mazanie kĺbov.

Použitie Artravel bude:

 • vývoj mobility mezikostní kĺbov;
 • odstránenie bolesti, bolesti nepohodlie, zápal, opuch;
 • zachovanie viskozity kĺbovej tekutiny;
 • normalizácie interarticular sklzu.

Unikátny produkt, ktorý je možné objednať na oficiálnych stránkach distribútora, pričom v každom meste Ruska (Omsk, Samare, Penza, atď), Ukrajiny, Bieloruska a Kazachstanu, je vynikajúcim preventívnym opatrením proti osteoarthritis, degeneratívne ochorenie disk, artritídy a ďalších ochorení. V kombinácii s konvenčnou medikamentózna terapia pomáha v krátkodobom horizonte na úľavu od neznesiteľné bolesti kĺbov, chrbtice a dokonca aj svaly.

Zloženie

Gél pre styk Artravel má patentovaný vzorec, všetky komponenty, ktoré sú dokonale strávené v ľudskom tele. Hlavnými zložkami:

 • mravčia alkohol. je naklonený zlepšenie prekrvenia tkanív, znižuje bolesť, znižuje zápal. Často sa používa v tradičnej medicíne pri artritíde, artróze, reumatických bolestí, podvrtnutie svalov, kĺbov. Má antibakteriálny účinok. Spustí proces regenerácie tkanív. Prispieva k rýchlemu prenikaniu aktívnych zložiek gélu pod kožu.
 • Glukosamín. ovplyvňuje metabolizmus chrupavky. Zmierňuje citlivosť, bolesť. Stimuluje tvorbu kolagénu. Má protizápalové vlastnosti. Obnoví pohyblivosť kĺbov. V minulom storočí úspešne použitá na liečbu rôznych ochorení pohybového aparátu.
 • kolagén. je základom spojivového tkaniva. Zaisťuje jej pevnosť a pružnosť. Gél kompenzuje nedostatok kolagénu, čím dôjde k zlepšeniu stavu kĺbovej chrupavky.
 • eukalyptový olej. Známy pre jeho analgetický účinok. Používa sa pre artritídy, modriny, podvrtnutie a iných uzavretých zranenia, reumatizmus, bolesti svalov. Odstraňuje opuchy.
 • klinček silice. zlepšuje krvný obeh. Uľavuje od bolesti po intenzívnom cvičení. Pomáha s výrony, poškodenie kĺbov. Známy antiseptické, antibakteriálne, protizápalové vlastnosti.
 • The mentol. Často sa používa na prípravu liečiv určených na zmiernenie bolesti kĺbov a svalov.
Tieto zložky aktívne ovplyvňovať príčinu bolesti a ich odstránenie. Zároveň majú rekondičné a regeneračné účinky na spojivového a svalového tkaniva.

Ako sa prihlásiť

Pred použitím gélu Artravel, ktoré je možné objednať, zatiaľ čo v Kursku, v Novocherkassk, a to aj v Donecku, musí kože cez problémové oblasti dôkladne vyčistiť. Potom sa aplikuje malé množstvo gélu a jemne trieť. Svalov RUB výhodou hladké pohyby. S ischias, je “streľba” v chrbtici, krku RUB je intenzívna, otepľovanie kože nad miestom nepohodlie.

svedectvo

Artravel uvedené pre použitie v:

 • osteoartritída, gonartróza;
 • osteochondróza, artritída, artróza;
 • osteoartritída kĺbov;
 • spondileza;
 • ischias;
 • skapulohumerální periarthritis;
 • bolesti svalov, chrbta, krku, chrbtice;
 • rôzne deformity kĺbov, podvrtnutie.

Tiež nástroj sa používa v preventívnej účely: starší; obezita; významné fyzickej námahe; Pre skoré rehabilitácia po zlomeninách.

Gél pre styk Artravel posilňuje spojivového šľachy, podporuje regeneráciu kostí a svalových a väzivových štruktúr pohybového aparátu.

Kontraindikácie

liek je dobre znášaný. Kontraindikácie použitie takmer nikto. Gél sa neodporúča u ľudí s ťažkými popáleninami, vážne škrty alebo iných poranení kože nad problémových oblastiach. Individuálne neznášanlivosť na jednu alebo viac zložiek môže spôsobiť odmietnutie využívanie finančných prostriedkov.

Pred aplikáciou je vykonať test na alergiu: použiť malé množstvo gélu na lakti. Ak sa po 2 hodinách nereaguje Artravel vás. Vyhnúť sa kontaktu s očami a sliznicami.

Cena

Oficiálne distribútor ponúka ku kúpe Artravel v tejto cene:

Kde kúpiť

Lekárne tento nástroj nie je určený na predaj. Pre objednanie gél Artravel, musíte navštíviť oficiálne stránky realizátora. Tu nájdete všetky informácie o výrobku, platby, dopravu a záruk.

Prehľad populárnych opravných bolesti v kĺboch ​​Artravel: princíp činnosti, indikácie, kontraindikácie, zloženie a ďalšie informácie. Čo je to Artravel? Plne ľudský život je nemožné bez fyzickej aktivity. Dokonca aj tie najjednoduchšie akcie, ako je napríklad varenie, voľba telefónneho, otáčanie stránok kníh, atď sú sprevádzané koordinovanú činnosť kĺbov. Keď sú zdravé, …

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *