správy

ďalej len “zdravé” cream – vosk z hemoroidov: recenzia, cena, kde kúpiť

Čo je krém vosk “zdravé”?

krém “zdravé” je masť s prírodným štruktúrou a širokým spektrom účinnosti. Je to prostriedok na liečbu hemoroidov, počnúc najjednoduchšie stupňov až po zložité, počas ktorého je používanie krému sa stáva súčasťou komplexnej liečby.

Keďže hlavné zložky v kompozícii je včelie produkty, ich zmes má ľahkú medovou vôňu. Jeho štruktúra je podobná materiálu plástu: vytvrdzuje v chlade a topí pri vysokých teplotách. Zložky krému majú protizápalový, analgetický, posilňuje cievy akciu.

Liečivo kombinuje účinnosť farmakologických činidiel a bezpečnosť prírodných zložiek. Avšak, on pôjde dobre s inými liekmi z hemoroidov.

Ako funguje

Zápal hemoroidov spôsobuje daná osoba veľa nepríjemnosti. Bolesť ho sprevádza počas dňa aj v noci strašiť. Bez liečby, stav dielov zhoršuje, choroba ovplyvňuje všetky veľké porcie, zápal prináša väčšiu nepohodlie. Kvalita ľudského života sa znižuje.

Dôvody pre vznik a rozvoj hemoroidov stáť 2 faktory: vaskulárny a mechanické. Prvým z nich je genetická predispozícia k oslabeniu arteriálnej a cievnej steny, čo zhoršuje sedavé práce, nadmerné cvičenie, alkohol alebo zlá strava. Vplyv faktorov v priebehu tehotenstva.

Mechanický faktor sa preťahuje pozdĺžne svaly konečníka pod tlakom vytvorených kužeľov. V napätých oblastiach zhoršujúcej sa obehu a dystrofické zmeny nastanú.

Cream-wax hemoroidy funguje v niekoľkých smeroch:

 • Silný protizápalový účinok , vďaka ktorému sa okamžite zastavuje zápalové procesy, ktoré často sprevádzajú závažné štádium ochorenia. To znamená, že zápalový proces sa stáva hlavným vinníkom bolesť alebo nepohodlie pre pacienta.
 • Anestézia . Cream-wax hemoroidy zmierňuje bolesť, takže osoba, ktorá má viesť normálny život: prácu, cvičenia, odpočinok, a nie si pamätať o svojom probléme.
 • Ochrana pokožky a slizníc . Vosk zložka zostáva na povrchu kože a sliznice až 8 hodín po aplikácii krému. Mikrofilm neuvoľní vlhkosť z tkanív, neumožňuje vyschnúť, zabraňuje vzniku trhlín a prenikaniu patogénnych flóry.
 • zlepšenie krvného obehu . Krvný obeh má vplyv na všetky procesy v tkanivách a orgánoch. Jej zlepšenie, urýchľuje droga hojenie, zmierňuje krvný stázy Príčiny vzniku krvných zrazenín.
 • odstránenie opuchov . Opuchnuté hemoroidy je nielen príčinou zlého zdravotného stavu. Skrýva riziko vzniku krvných zrazenín. Keď je opuch odstránený, odtok žilovej krvi sa obnoví.
 • Návrat normálneho cievny tonus . Cievne problémy vznikajú v dôsledku nedostatku tón steny. Pre obnovenie ich elasticitu čo znamená, že na obnovenie zdravia.
 • Ovplyvnenie krv . Riedenie krvi, droga jej dáva možnosť ľahšie odovzdať nebezpečnej oblasti, nie zastaivayas v uzloch.
komplexný účinok a zároveň eliminuje príčinu hemoroidov a jeho symptómy. V procese s užívaním drog, bude daná osoba netrpia bolesťami idú bezprostredne po začatí terapie.

Smotanové “zdravé”

Je zložený len z prírodných surovín. Každý z nich má svoju vlastnú históriu použitie na liečebné účely a etablovala v ľudovom liečiteľstve v rôznych krajinách. Vývojári drogy majú prospech zo skúseností pri liečbe cievnych ochorení, ktoré sa nahromadili v priebehu storočí, a to tvorilo východisko pre moderné efektívne komplexu. Aktívne zložky, ktoré majú biologickú aktivitu:

  1. Včelí vosk . Známy pre svoje regeneračný účinok, urýchľuje hojenie rán, zlomenín, znižuje zápal. Zmierňuje svrbenie. Zastavuje krvácanie. Formy v mieste aplikácie nepriepustného filmu, ktorý zabraňuje kožu strácať vlhkosť, vyschnúť, trhlín.
  2. Oleoresin céder . Odstraňuje poruchy v prívode krvi z konečníka. Redukuje opuchy stimuláciou odtok krvi z hostiteľa, podporuje resorpciu krvných zrazenín, v prípade, že sa tvoria v uzlíkov roztváracích. Terpentín už dlho používa ako venotonic (tóny žily), sa používa pri liečbe cievnych ochorení, ako je bezpečné a účinné prírodné liek. Schopné dekontaminovať povrchu poškodenej sliznice, aby urýchlila hojenie.
 1. Propolis (extrakt) . Zastaví bolesť, zmierňuje opuchy. Tonizuje žily, prinútiť ich, aby sa vrátiť do svojho pôvodného tvaru. Zúčastňuje sa odstránenia hrudiek, rozpúšťanie krvných zrazenín. Dlho používa v ľudovom liečiteľstve ako protizápalový prostriedok s miernou akciu.
 2. Mŕtve včely (extrakt) . Má antiseptický účinok: účinné proti vírusom, patogénnych baktérií, vrátane Escherichia coli. Bráni alebo eliminuje zápal, zmierňuje svrbenie, opuch. Široko známy analgetické a protikŕčové vlastnosti vzorky: extrakt znižuje citlivosť pokrivené žily, zmierniť kŕč konečníka a výsledné bolesti.
 3. Včelí jed . Normalizuje krvný obeh v cievach perianálnej oblasti. Zmierňuje svalové kŕče v análnej oblasti. Vykazuje anti-aterosklerotické aktivita (znižuje pravdepodobnosť plak usadenín vnútri krvných ciev).
 4. Bee mora (extrakt) . Vráti tón žilových stien, čo je viac flexibilné a zlepšuje elasticitu. Zvyšuje rýchlosť metabolizmu v spojivovom tkanive. Výsledkom je urýchlené hojenie trhlín a poškodenia.
 5. Olivový olej . Má zmäkčujúci vplyv na tkanivá, napomáha hojeniu rán, zmierňuje pálenie. Hydratuje okraje trhlín, nedovoliť, aby sa rozchádzajú, čo má za následok tkanív hoja rýchlejšie.
 6. Vitamíny . Ďalej, štruktúra pridaný B5, B1 a C. Tie zvyšujú účinok základnej štruktúry liečivá, pomáha regenerácii sliznice konečníka, odstránenie bolesti. Komplex má vazodilatačný účinok, liečenie trombózy.
Prostriedok je navrhnutý tak, aby okamžite znížiť zápal a bolesť, a postupne viesť k normálnej krvnej cievy, sa vráti späť do svojej normálnej podobe odstránenie zrazenín a uzlov. Počas liečby bez nepohodlie.

metóda aplikácie

Použiť krém “zdravé” dvakrát denne: ráno a večer po hygienické postupy. Uistite sa, že použitie dôkladne vyčistiť perianálnej oblasti. V ťažkých uzloch bolesti, nie je utierať po praní a čistení vo vzduchu.

Malé množstvo vosku aplikovaný zvierača konečníka a okolo nej, nie trením pokrivené žily. Počkať, kým prevažná časť prostriedkov bude vstrebáva do pokožky a slizníc. Zostávajúce krém môže byť odstránený z povrchu mäkkou, vlhkou handrou. Táto jednoduchá metóda pomôže zbaviť chúlostivých problémov a získať späť svoju bývalú zdravie.

Svedectvo

Mast Zdravý odporučiť v akomkoľvek štádiu choroby: z počiatočnej nepohodlie vyvolané silným zápalom. K tomu môže dôjsť jeden alebo viac symptómov zo zoznamu:

  • Nepohodlie v oblasti konečníka a konečníka. Je vyjadrená ako hmotnosť, cudzieho telesa.
 • pocit pálenia análnej oblasti , svrbenie a brnenie. To sú príznaky zápalu steny konečníka (proktitída). Ak proktitída produkuje veľké množstvo hlienu, ktorý dostane na kožu a dráždi ju.
 • Krvácanie z konečníka po defekácii. Stopy po krvavo červenú.
 • Bolesť rôznou intenzitou od slabej intenzívnej ťahanie ťahom (zápal uzlín).
 • Strata uzlov . V počiatočných fázach hernie ochorenia dochádza iba pri defekácii, na jeho vývoji sa môže stať v každej situácii.

Kontraindikácie

Cream-wax “zdravé” vyrobené z prírodných surovín. Výskyt vedľajších účinkov počas liečby je nepravdepodobné. Ale ich odstránenie je nemožné, takže pred použitím je potrebné sa uistiť, že jeho zložky nie sú vyvolať alergickú reakciu. Osobitná pozornosť by sa mala venovať nasledujúcim skupinám pacientov:

 1. Ľudia s extrémnou citlivosť na včelie bodnutie . Včelie produkty budú takmer určite spôsobí nežiaduce reakcie na krém.
 2. tehotných a dojčiacich žien, . Počas obdobia tehotenstva a dojčenia dieťa, hemoroidy zhoršuje mnoho žien. Ak chcete spustiť aplikáciu krému po získaní povolenia od suplementára.
 3. Alergia . Ak oddelenie uvedená v kompozícii, alergiu, nemožno použiť lieky.
Možno budete potrebovať odporúčanie suplementára, ak už užívate antikoagulanciá (lieky proti trombóze) alebo inú liečbu. Liečebný režim môže byť zmenené.

Cena

V porovnaní s liečivami, ktorých cieľom je uľaviť pacientovi od hemoroidy, cena vosku “zdravé” je nízka. Jeho spotreba je úsporný, je priebeh dosť pre jedného balenia liečbu. práčke

Kde kúpiť

Hemoroidy je delikátna problém, že väčšina ľudí sa snaží bojovať na vlastnú päsť. Vedomí vysokému dopytu po krému je “zdravé”, bezohľadní výrobcovia často predávajú falošné lieky. Aby sa zabránilo podvodníkov, zatiaľ čo sa snaží kúpiť krém “zdravé”, musí získať priamo od výrobcu na jeho oficiálnych internetových stránkach.

Radenie je k dispozícii na telefóne: Na webových stránkach je nutné vyplniť vaše údaje (meno a telefónne číslo), potom manažér vám zavolá na potvrdenie objednávky, počet balení, vašu poštovú adresu.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *