správy

Electricity Saving Box – názory, cena, kde kúpiť úsporu energie, je to za to?

Asi len málo ľudí máličko, ktorí o tejto nádhernej zariadenie, ktoré nie je počuť. Zasunutá do zásuvky – a Bill bol okamžite znížená o 30%. Len sen ekonomický master …

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

“Ekonomická elektrina” Elektrina Saving Box – najviac vzrušujúce, ale nie jediným zariadením svojho druhu. S každým zvýšením sadzieb, nový “Elektrina Saving Box”, ktoré vyžarujú po celej krajine na dračku. Dôvodom pre toto popularity nie je v dôverčivosť našich ľudí, a banálne túžba dostať výsledok, bez toho aby niečo robiť. Ďalšia vec, že ​​kupujúci týchto zariadení jednoduchšie cítiť poškodení obete a nie bezduché fanúšikov pozornosť podniku.

podvod alebo pravda? A čo si o tom myslíš?

Mnoho z “obetí” ospravedlniť nákup elektriny Saving Box je skutočnosť, že údajne nie sú odborníkmi, a preto sa ľahko oklamať. Aj však nie sú dedičné elektrikár, ale existujú určité náznaky, že jasne ukazujú “podvod”.

 1. Jasný rozdiel medzi indikátorom výkonu a ceny. No, je to pravda, ako box pre 4 $ mi tretina (alebo dokonca polovica) môže zachrániť elektriny?
 2. Spôsoby distribúcie “elektriny Saving Box”. Nemyslíte si, že toto know-how byť zodpovedajúcim spôsobom zastúpené v najväčších maloobchodných sietí, kde sa postavili obrovské fronty? Namiesto toho sa predávajú zariadenie na stránkach odnostranichnikov, alebo sa šíri po nádvoriach jednotlivca, volať seba výhradných distribútorov.
 3. Nedostatok priamych odpovedí na jednoduché otázky. Príklad. “Úsporný” znižuje spotrebu energie o 30%. Poriadku. Teraz moje počítadlo činí 100 otáčok za minútu. Ak mám zapojený do zariadenia, počet otáčok klesne na 70 ° C, nie? V reakcii počujete opakujú historky o jalového výkonu a fázové posuny, ale nie v prípade kladnej odpovede.
 4. OL>

  Tak, dokonca bez do technických charakteristík, stáva sa takmer pochopiteľné, rozvod alebo pravda. Ale prvok pochybností zostáva. Okrem toho, čo sa deje vo vnútri nás boj smäd z volňásek z logiky nie vždy končí víťazstvom druhej. Potom sme ponáhľať vyhľadávať na internete informácie o Electricity Saving Box a skutočné názory zákazníkov. A ajhľa, začneme si to rozmyslel.

  Elektrina Saving Box: Názory odborníkov i kupujúcich

  Tak, ako tu nekupovať, ak okolo úplne kladných stanovísk, a to nielen pre kupujúcich, ale aj odborníkmi so znalosťou veci zobrazujúce princíp fungovania zariadenia. A šetrí elektrickú energiu a napätie stabilizuje a predlžuje životnosť zariadenia. Tu je typická spätná väzba “skutočné” kupujúcich:

  Mind vy, ja konkrétne vybral skôr opatrné stanovisko, nie nadšenou chválu, od koho míľu je “železničná”. To by mohlo byť zamenená za skutočnú vec, ak nie pár maličkostí vynikajúcich autorovým hlavy.

  1. Nedostatok nuansy prevádzky, ktoré nevyhnutne vznikajú u ľudí v skutočnosti majú prospech z akéhokoľvek zariadenia. Ľudia jednoducho slovo od slova zopakoval to, čo je v popise “Elektrina Saving Box” na niektorom z predajných miest. Ešte nikdy nevidel.
  2. Dôraz na nízku cenu a ďalšie výhody – “prerušovania stal menej” Toto stanovisko je jasne boost k nákupu, aj keď (musieť dať úver) zákaz.
  3. “Veľa falzifikáty”. Jasný náznak toho, že prístroj nemali kupovať od Číňanov, v “dôveryhodných” obchodoch. Napriek tomu na aliexpress stojí $ 4 a “naše” fleece presne to, $ 10 až $ 40.
  4. Podľa názoru existuje viac a pripomienky. Všetky z nich sú negatívne, ale autor nenasleduje žiadny jedinú odpoveď alebo vyvrátenie fakticky obvinenia proti nemu z neúprimnosti.
  5. OL>

   Ak sa tieto “skutočné” kupujúci? Existuje taká profesie –

   chrániť vlasť písanie stanoviská pre peniaze. Existujú špeciálne plošiny sú sprostredkovatelia, kde sa hľadajú zákazníci (predajcovia) pre umelcov a naopak. A verte mi, nedostatok ani jedno, ani druhé, nie je pozorovaný. Je to celé odvetvie, kde je všetko dať na toku. Čím viac profesionálne dodávateľ, tým ťažšie rozlíšiť svoje stanovisko zo skutočnej a čím viac zarobí. A potom sme sa diviť, ako je to? All chváliť výrobok, my ho kúpiť, ale je tupá GOV * hr.

   Elektrina Saving Box oči expertov

   Still, kompletná rozvod alebo majú aspoň časť pravdy? Ako som už povedal, nie som elektrotechnik. Navyše, 100% humanista a. Avšak, pri pohľade na fotografie z vnútra “ekonomík elektriny,” dokonca vidím, že neexistuje žiadny priestor pre zázrak.

   dosť zjednodušené elektrické schéma zariadenia je nasledujúci. Napätie zo siete je dodávaný do filmu kondenzátor, kapacitou viac ako 5 mikrofaradů. Potom, prostredníctvom usmerňovacieho mostíka, prúd je smerovaný s odporom, čo znižuje pevnosť prúdu. A všetky tieto zložitosti stačí, aby bolo žiara dva typické čínske “oko”, ktoré hovoria LED.

   Prečo také zložitosti? No, ak by sa predávať len prázdne pole, potom je podvod by sa rýchlo objavil. Po druhé, LED zdanie práce. Po tretie, je pravda, že tento režim je zjednodušený prototyp skutočné jeden. Používa sa predovšetkým v priemyselných odvetviach, kde existuje veľa indukčných alebo kapacitných spotrebiteľov :. Čerpadiel, kompresorov, výpočtovej techniky … Len veľkosti týchto “výstrelok” bude skriňa, nie ako krabičku cigariet

   Väčšina spotrebiče majú aktívny záťaž, ktorá nemá žiadny reaktívny zložku. Výnimkou je, chladnička a klimatizácia, ak to neprekročí 2%. Tak, aj keď teoreticky umožnilo zníženie spotreby energie znížením reaktívne zložku, môže byť vyššia ako tieto patetickú 2%.

   Z tohto dôvodu Elektrina Saving Box – kompletné rozvod, opierajúci sa o pravde podobnou s príbehmi a kúpil stanovísk. Skutočné úspory nie je mana z neba, a každodennú prácu s cieľom znížiť náklady na elektrinu, a teda peňazí.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...