správy

Energy Slim – chudnutie program: recenzia, cena, kde kúpiť

Čo je to Energy Slim

Ešte pred asi 20-25 rokov o správnej výžive, ako sa o stratégii zdravého života, povedal tichým hlasom. Výživa ako veda nebola uznaná tradičnými suplementármi. Odborníci na výživu stavať na roveň s astrológmi, chiropraktikov, homeopatov. Väčšina rodín rozvojových krajín podporoval kult potravín. Deti od útleho veku stále opakoval, “čím viac budete jesť, tým rýchlejšie sa bude rast”, “čím viac budete jesť, tým viac dostanete.” Tieto pravidlá boli odložené do podvedomia a premenila reflexu, v budúcnosti zaručiť obezitu, problémy s kardiovaskulárnym systému alebo gastrointestinálneho traktu.

V súčasnosti zmena zdravý životný štýl dramaticky. Čo bolo normou ešte pred 20 rokmi, je predmetom kritizovať, nie sú založené na pseudoscientific teórií a postavený na faktoch. Odborníci na výživu spoločne s výskumnými ústavmi a laboratória preukázali, že životnosť nezávisí na množstvo potravín jedli a na jeho kvalite. Tiež potvrdil, že štíhlu postavu, získané v dôsledku zmien vo vašej strave kľúčom k dlhému a zdravému životu.

Takže teraz stále viac a viac progresívne zmýšľajúci ľudia sa sťahujú do “chytré” výživy. Obsahuje nízkokalorické, vyváženej stravy, obohatené o vitamíny a užitočných stopových prvkov. Vzhľadom k transformácii vedomia a zmeny jedálnička postupne zvyšuje priemernú dĺžku života a zdravia obyvateľstva. Ak chcete pomôcť ľuďom stať sa montér a zdravšie, francúzski odborníci na výživu vyvinuli špeciálne sily s názvom “Energy Slim”.

Chudnutie Program obsahuje komponenty, normalizačné metabolizmus, vylučovanie, znižuje pocit hladu všetka energia a dobrej nálady.

Ako funguje

Príčinou nadváhy vo väčšine prípadov, je zlé stravovacie návyky a sedavý spôsob života. Cieľom vývoja inovácií diétnych aby vám jesť menej, pri liečbe vitálnu energiu a živiny. Energiou slim je najčastejšou príčinou obezity je úplne eliminovaný.

Efekt nápoj je zameraný na:

 • strata chuti do jedla. Vybrané zložky výrobku rýchlo nasýtenia tela. Sú dobre absorbované, rýchlo sa uvoľňujúcej energie. Hlad zmiernené po dlhú dobu, je potreba snacking zmizne. Použitie kokteilu namiesto jedného alebo dvoch jedál vám nedovolí sa prejedať, a zlomiť žalúdok na obrovské sumy.
 • Fat pálenie. Strata chuti do jedla vedie k zníženiu množstva spotrebovaných kalórií. Vo chvíľach naliehavej potrebe dodatočných zdrojov energie telo sa zmení na “starých zásob”, otsloivshiesya v problémových oblastiach. To znamená, že uložený tuk sa rýchlo roztaví. Okrem toho zložky nápoja, zákon urýchli proces znižovania hmotnosti. V dôsledku neprimerane zaoblených častí tela sa stanú štíhle a tónovaný.
 • Blokovanie kalórií. prebytočné kalórie sú uložené ťažký náklad na nežiaduce miesta. Vzhľadom na to, že zvýšenie objemu stehien, objavia visí dole po stranách, vystupujúce bruško, boky “nohavice”. Energy Slim zníži množstvo kalórií, hojnosť dovnútra. Potravinové doplnky pre chudnutie dodá do tela iba také množstvo energie potrebné pre každodenné činnosti.
 • odstránenie toxínov. Účinok kokteilu je tiež zameraný na prečistenie tela toxínov a nečistôt. To pomôže aktívne zložky energie štíhly.
 • zvýšenie imunity. Purifikovaný organizmus nie je zaťažený zbytočnú tuku a škodlivých látok, budú lepšie odolávať vonkajších hrozieb. Imunitný systém bude bojovať nielen s vnútornými problémy súvisiace s obezitou alebo ukladanie tukov v rôznych orgánoch a ochorenie spôsobujúce mikróbov, vírusov, plesňových infekcií. Prirodzená ochrana bude účinnejšia, bude choroba obťažovať menej a menej.
 • Zlepšenie Všeobecnej zdravotný stav. Chudnutie a imunita bude iste mať vplyv na vaše pocity. Sebaúcta, budete sa cítiť pokoj a istotu. Príjemná chuť zdvihne náladu a dať pozitívne emócie.

naproti funkcie komplexu nabrať váhu. Takáto akcia je k dispozícii pre tých, ktorí trpia nedostatkom telesnej hmotnosti. V tomto prípade, nie je výrobok používaný namiesto potravín, a okrem toho. Pred použitím si prečítajte návod. Tiež koktail je schopný vybudovať musclethat určite osloví športovcov.

Energy Slim je zameraná na zbaviť sa škodlivých stravovacích návykov: prejedanie, desiaty, rozdiely v počte zjedli tuku a sladké jedlá. Pravidelná konzumácia kokteilu pomôže napraviť nesprávny prístup k výžive. Po absolvovaní kurzu váha nevráti, pokiaľ však nechcete siahnuť po nezdravé jedlo s dvojnásobnou chuť k jedlu.

Energy Slim diéta francúzsky inovácie, ktoré prispievajú k zníženiu hmotnosti a detoxikáciu organizmu, zlepšenie imunitnú ochranu a zlepšenie celkového stavu.

Zloženie

Európskej výživu zvolili optimálne zloženie potravinového koncentrátu. Obohacuje organizmu potrebným množstvom bielkovín, tukov a sacharidov, ale aj vitamíny, enzýmy a vlákniny.

Hlavnými zložkami komplexu:

 • Mangosteen. Skutočný poklad užitočných prvkov rastie v juhovýchodnej Ázii. Je bohaté na vitamíny C, E, skupina B. Známy sodík, horčík, draslík, dusík, vápnik, zinok. Podporuje mikrobiologickú rovnováhu, posilňuje imunitný systém, zvyšuje odolnosť voči vonkajším hrozbám, zlepšuje duševnú aktivitu. Vynikajúci antioxidant.
 • längs. Ďalšie juhovýchodnej ovocie, majúce imunomodulačné vlastnosti. Obsahuje vitamíny C, skupina B je bohatá na železo, vápnik, fosfor. Dodáva silu, zlepšuje vitalitu, zlepšuje kvalitu spánku.
 • sapodila všeobecná. Fiber tropické ovocie stimuluje trávenie, odstránenie toxínov. Glukóza, fruktóza nakŕmiť mozog, poskytujú energiu, pridajte silu. Antioxidanty bráni hromadeniu voľných radikálov. Plody uľaviť od zápchy, nespavosť, obličkové kamene, regulujú tlak, posilnenie kostí, zvýšenie hladiny hemoglobínu. Majú protizápalové vlastnosti.
 • The fenikel. Extremely užitočné pre tráviaci trakt, podporuje trávenie. Proti kŕčom, známa antibakteriálne, hepatoprotektívne vlastnosti. Dokonale čistí telo, odstraňuje toxíny, trosky. Odstraňuje nevoľnosť, nadúvanie, zápcha. Eliminovať cukru chute, urýchľuje látkovú výmenu.
 • Tamarind. Znižuje hladinu cholesterolu, zlepšuje črevnú zdravie. Známa antifungálne, antibakteriálne, protizápalové, regeneračné vlastnosti. Upravuje látkovú výmenu, je veľmi užitočné pri chudnutí pomáha spaľovať tuk, potlačovať akútna hlad. Je to tiež blokuje pôsobením enzýmov zodpovedných za hromadenie “extra” živín.
 • Bail. ovocie posilňuje imunitu, obsahuje prchavý. Bohaté na vitamíny C, skupina B. sa vyrovnať s poruchami zažívacieho traktu. Prospešné pre nervový systém. Čistí črevá, reguluje chuť do jedla, odstraňuje hladu útoky.
Komplex účinok zložiek Energy Slim je zameraný na normalizáciu trávenie, znižuje nadmernú chuť do jedla, sýtosť živín a posilnenie imunity.

Ako sa?

Použite zmes by mala byť v súlade s typom programu, ktorý ste zvolili. Odborníci na výživu vyvinul 3 Energy Slim:

 1. ES Start. podporuje rýchle chudnutie. Inovatívny dizajn nahradí 1-2 jedál (najlepšie raňajky a večere). Ingrediencie strava uspokojí vašu túžbu po dlhú dobu a obohatiť telu vitamíny, minerály a živiny. Budete sa cítiť nedostatok energie, stále podráždený. Svalovej hmoty zostanú rovnaké a tuku sa zníži. Ak je koktail použiť ako doplnok k bežnej strave, zvýši váhu. Tento program je určený pre ľudí s podváhou.
 2. ES Proffessional. Nástroje pre zvýšenie objemu svalovej hmoty. Zložky zmesi pomôže rýchlo obnoviť po športovej záťaži. Proces výmeny bude pokračovať v prírodnom rytme. Vitamíny a minerály pomáhajú chrániť proti vyčerpaniu.
 3. ES Ultra. vám umožní udržať si svoje zdravie v tesnom pôrodu grafe, nie je možné dodržiavať diétu a sledovať svoj jedálniček. Náhradné škodlivé občerstvenie, podporu vitality, bude mať žalúdok pred poškodením a choroby. Ľahké jedlá pripravujú rýchlo, nepôsobí rušivo.

tela dostane optimálne množstvo živín, sa odporúča, aby koncentrát sa riedi nízkotučným mliekom (1-1,5% tuku). Nie je zakázané, aby sa mlieko namiesto jogurt, džús, voda, vývar, jogurt. Pomery uvedené v návode (obvykle 2 čajové lyžičky zmesi na 200 ml kvapaliny). Sú tu tiež informácie o dobe trvania kurzu. Jedna porcia obsahuje asi 100 kalórií.

Konzumujte diétu koktail ihneď po príprave. Môžu byť skladované na chladnom mieste po dobu 5-6 hodín. Brožúra Energy Slim hovorí, že po určitom čase produkt nemôže piť!

Svedectvo

Program pre chudnutie Energy Slim a hodí sa pre mužov a ženy rôzneho veku. Je indikovaný nielen pre tých, ktorí chcú nájsť elegantné postavu, ale aj športovci, ktorí chcú zvýšiť svalovú hmotu. Osloví aj pre ľudí, ktorí chcú zachovať ich čalúnenie postavu pre nadchádzajúce roky. Workaholics s nabitom programe tiež ocenia užitočné vlastnosti tohto vývoja.

Kontraindikácie

Všetky zložky energie štíhly sa zvyčajne dobre znáša. Oni nie sú toxické, nie je alergénne. So zvýšenou opatrnosťou je potrebné používať diéta rezov ľudí s precitliveným imunitným systémom (náchylné k alergiám).

kontraindikovaný u:

 • cukrovky;
 • poruchy zrážania krvi;
 • tehotenstvo, dojčenie.
Deti mladšie ako 18 rokov používať komplex pre chudnutie nie je žiaduce. Pred použitím sa poraďte so svojím suplementárom!

Cena

Unikátny výrobok francúzskej výroby už získali popularitu v mnohých krajinách.

Kde kúpiť

Popularita zmesi, chudnutie, spôsobila vlnu podvod. Takže kúpiť Energy Slim odporúčanú od autorizovaného distribútora zaoberajúce sa dodávok koncentrátu od výrobcu. Len on je zárukou kvality a 100% výsledok.

Ak chcete objednať produkt, musíte navštíviť oficiálne stránky realizátora a nechať tam žiadosť. Po dobu, po ktorú bude kontaktovať správcu, s ktorým môžete prediskutovať všetky podrobnosti transakcie.

Platby sa vykonáva po obdržaní tovaru.

Prepravné Rusku:

 • 2-3 dni v Moskve a Petrohrade;
 • až 2 týždne v odľahlých kútoch Ruskej federácie.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *