správy

Femiplast – termoplastici od menštruačné kŕče: recenzia, cena, kde kúpiť

Čo je to Femiplast

Menštruácia každý mesiac zrazí ženu off. Nie vždy v týchto dňoch prebehlo hladko a bez bolesti. Niektoré ženy nemôžu ani robiť obvyklé veci, chodiť do práce a musel zostať doma. Niekedy sa zvýšil bolestivej menštruácie spôsobené fyziologické vlastnosti organizmu, a niekedy aj závažných ochorení. Zabudnúť na bolesť v týchto dňoch a uľahčiť pohodu pomáha termoplastici Femiplast.

Po dlhú dobu ženy majú zápasil s týmto problémom prostriedkami na dosah ruky: wykrawanie, obklady, analgetiká a ďalšie drogy. Bohužiaľ všetci nemajú žiadny trvalý účinok. Termoplastici rýchlo zmierňuje bolesť a má pozitívny vplyv na celkový zdravotný stav. Je to najlepšie riešenie pre bolestivej menštruácii.

Používanie termoplastica pohodlné, a v tom zmysle, dochádza rýchlo a trvá dlho, a to vďaka jedinečnej a pokročilých technológií.

Ako to funguje?

Action Femiplast vonkajšie a eliminuje príjem ďalších liečiv. Napriek tomu, že jeho mechanizmus je jednoduchý, výsledok predčí všetky očakávania. To má vplyv na telo ako kúrenie, hoci jeho použitie výhodnejšie. To môže byť použitá z akéhokoľvek miesta, jednoducho pripojiť náplasť na spodnú bielizeň a po dobu šiestich hodín, cítiť jeho teplo.

O dvadsať minút potom, čo sa zaviazať náplasť oblasti nepohodlie, to je optimálna teplota okolo päťdesiat stupňov. Plavidlá rozťahujú, zvyšuje prietok krvi, metabolizmus sa zlepší a tkanivá prijímať viac kyslíka. Svalový tonus postupne vracia k normálu. Všetky kŕče prestanú, a telo začne relaxovať pod vplyvom tepla. Náplasť účinne eliminuje nepohodlie.

Priaznivé vlastnosti termoplastica Femiplast od menštruačné bolesti:

 • uvoľňuje svaly, zmiernenie kŕče Hlavnou príčinou bolesti pri menštruácii.
 • Má akciu otepľovanie v oblasti nepohodlie.
 • zvyšuje prekrvenie panvových orgánov.
 • mikroživiny a mosuplementuly kyslíka ľahšie prenikať do buniek, v dôsledku ktorej metabolizmu zlepšuje.
 • odpadov z tela rýchlejšie, je lepšie sa čistí.
 • Normalizuje svalový tonus, zmizne bolesť.
 • uľahčil proces menštruácie.
 • Použitie termoplastica Femiplast neviditeľné pre ostatné, je ľahké pripojiť, a to je pohodlné používanie.
 • Zabezpečuje pohodu ženy počas tohto náročného obdobia.
 • Zmierňuje depresie, apatiu, zlosť, podráždenosť.
 • Nepriamo opravuje správanie žien počas menštruácie.
 • má vysokú šetrnosť a bezpečnosť životného prostredia.
 • pomáha zbaviť sa bolesti u ochorení mnohých žien.
 • má prirodzenú netoxické kompozície, ktorá je v styku so vzduchom a poskytuje potrebné teplo. Nebezpečenstvo popálenín je úplne eliminovaný.
 • pracuje rýchlejšie ako analgetiká, účinok trvá dlho.
 • neboli identifikované alergickým reakciám.
 • má optimálny účinok na určitom mieste.

Riziko menštruačné bolesti, ktoré spôsobujú:

 • nespavosť, strata sily a sily.
 • Depresia.
 • Nepozornosť, zmätenosť.
 • Nervozita.
 • apatická stať,
 • Narušenie hormonálnych žien.
Pozitívna schopnosť náplasti Femiplast umožňujú ženám prežiť najťažšie obdobie v mesiaci ľahké a bezbolestné.

Zloženie termoplastica Femiplast

Zloženie termoplastica Femiplast z menštruačné bolesti je jedinečný. Je to úplne bezpečné a šetrné k životnému prostrediu.

Hlavné zložky :

 1. Carbol podporuje vylučovanie škodlivých látok z tela.
 2. Práškový minerálneho pôvodu a ldquo; Purge & rdquo; je platný sogrevaya.
 3. Striekajúcej práškové železo je tiež dobre teplo.
 4. superabsorpčný polymér sa zvýši teplota, vytvára skleníkový efekt.
 5. Vermiculitová bude nenechá teplo von.
 6. Halit kamenná soľ má upokojujúci účinok.

Femiplast pri otvorení balenia, chemická reakcia prebieha, pri ktorej je generovaný teplo. 20 minút je dosť náplasť sa zahreje na maximálnu teplotu.

Návod na použitie

Použitie je veľmi jednoduchý:

 1. Otvorte náplasť a odstráňte film.
 2. Pripojiť ho na bielizeň na vnútornej strane v mieste, kde je silnejší bolesť.
 3. Nie je nutné, aby preháňať náplasti dlhšia ako dvanásť hodín.

Je možné prilepiť termoplastici na koži. Jeho aplikácia je len v čase silnej bolesti pri menštruácii. Po dokončení štúdia, odborníci dôrazne odporúčame použiť opravu.

svedectvo

Termoplastici určený pre ženy, ktoré trpia syndrómom menštruačné bolesti. Pri pravidelnom silnou bolesťou by mohla začať niekoľko dní pred očakávaným začiatkom menštruácie. V prípade, že bolesť nie je silná Je možné použiť prvé dva alebo tri dni mesačne.

Kontraindikácie

Vážne kontraindikácie použitia náplastí sú rôznych gynekologických ochorení. Koniec koncov, sú ochorenia, pri ktorom prídavný zdroj tepla môže byť smrtiaci postup.

V prípade výskytu chorôb všetkých dámskych, mali by ste sa poradiť so svojím suplementárom o vhodnosti použitia opravy. Poraďte sa zdravú ženu nebolí.

Cena

Náklady na tento patch na oficiálnych stránkach výrobcu reprezentovanej s 50% zľavou:

Kde kúpiť Femiplast

Predám Femiplast iba na oficiálnych stránkach výrobcu, aby sa zabránilo nákupu falzifikátov. K tomu je potrebné vyplniť formulár na webovej stránke, s uvedením krajiny, meno a telefónne číslo. Potom volať správcu a potvrdenie objednávky, spôsob platby a dodania.

Prehľad termoplastica Femiplast použité počas menštruácie k úľave od bolesti, zmierniť celkový stav ženy. Čo je to Femiplast menštruácia každý mesiac zrazí ženu off. Nie vždy v týchto dňoch prebehlo hladko a bez bolesti. Niektoré ženy nemôžu ani robiť obvyklé veci, chodiť do práce a musel zostať doma. Niekedy high …

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *