správy

Fish XXL – názory, cena, kde kúpiť, pôvodné, alebo je to stojí za to?

Každoročne ryby v našich vodách je stále menej a metódy rybolovu – sofistikovanejšie. Ako inak, po tom všetkom, nikto nechce ísť na ryby s prázdnou SADC a zlú náladu. Ale ak predtým rybári spoliehali na náradie (vymyslel mazaný lapať, nanesenú tenkú neviditeľná čiara a tak ďalej), teraz mnoho z nich sa snaží oklamať podvodná stvorenia prostredníctvom rôznych pachových látok. A ako zlodejky, ktoré zahŕňajú namáča, atraktanty, rôzne príchute, aktivátory a stimulátory a domáce, vyrobené zmiešaním niekoľko prírodných ingrediencií, ktorý má atraktívnu vôňu.
Experimenty sú vykonávané s rôznymi príchuťami často veľmi neobvyklé. Známe prípady, keď veľký rybník kapry vzal červa, ktorý bol pred obsadenie v petroleji, a rieka Belle láka silnú vôňu balzam “Asterisk”. To je ťažké vysvetliť, aj keď išlo o vedci, rybári jednoducho vyzdvihnúť možnosť lákať nejakú rybu.

Ale čo tí, ktorí nechcú strácať čas na výber pracovnej vône, neviem, ako to urobiť, alebo nie, že? Jedným z riešení je voliť účinné prostriedky všetkého, čo dnes ponúka trh rybolovu. Napríklad aktivátor hryzenie Fish XXL, pred niečo málo cez desať rokov biť na trhu (ospravedlňujem sa, aby nás to bolo oveľa neskôr). Ako je uvedené výrobcom, jedná sa o vylepšenú verziu predchádzajúcich analógov, obišiel je v mnohých ohľadoch. Či už tak to v skutočnosti? A čo hovoria o aktivačných rybárov? Snaž sa to pochopiť.

Čo je Fish XXL

Tento výrobok bol vyvinutý špeciálne pre zimné rybárčenie, najmä na použitie pri nízkych teplotách, ale pre letné rybolov je skvelý v období celkovej backlava. Tento sprej v malej fľaštičke, ktorá je ľahko ovládateľný aj v rukaviciach, čo je dôležité pre rybolov v polovici zimy, keď mrazy sú divokí.

Fish XXL – efektívne, rýchly a praktický spôsob, ako športový rybolov, môže dramaticky zmeniť svoj smer. Jeho hlavnou úlohou je, aby sa hryzenie, takže Rybolov-športovci bola schopná preukázať svoju rýchlosť schopnosti. Sprej konkurencie často pomáha účastníkom v pluse, keď sa zdá, že pasívne strach ryby čakanie na niečo nestojí. Navyše aktivátor je univerzálny, možno ho použiť na všetkých vodách, začína s malým prúdom a končiac pri mori. Dokonale reaguje ako pokojné ryby a dravé druhy, ktoré žijú v spodnom horizonte, a radšej zostať bližšie k povrchu, mladé a reálnych monštrá. To znamená, že rozsah funkcií nie je obmedzený na športový rybolov, amatérsky rybolov, ale tiež prispieva k dosiahnutiu vynikajúcich výsledkov.

Princíp fungovania aktivačného Fish XXL

Je známe, že v zime správaní obyvateľov riek a jazier je trochu odlišné od leta. Za chladného počasia sú oveľa viac pasívne, a to najmä v gluhozime. Ryby nedostatok kyslíka, chorý, odmieta jedlo. Sú dni, kedy provokujú ju uhryznúť nie je tak ťažké, takmer nemožné. Len myslieť na týchto rybári zimných cestách, ktoré nemajú aktivátor Fish XXL, ale majitelia nádherné sprej vychutnať svoju obľúbenú kratochvíľou v chlade, snehu, nestabilné pri atmosférickom tlaku. Všeobecne platí, že bez ohľadu na poveternostné podmienky. To má vplyv na ryby na inštinktívna úrovni. Po prvé, je signál do mozgu má jeden háčik vôňu čuchového orgánu, a potom “prispieva” prispieva k videniu. Atraktant má tmavý odtieň, takže na rozdiel od jasných objektov, nebojí sa potenciálny koristi. Tretí a posledný podnet na odoslanie receptory slizníc, na ktoré sa v tejto veci. Od tej chvíle, a to aj dobre živené rýb je mimo kontroly, dychtivo vrhá na ošetrované návnadu a prehltne s hákom.
Je potrebné poznamenať, že pachové zložky aktivačný vanout na diaľku.

Pri vhodne zvolí rybárske mieste uhryznutie môže bezprostredne nasledovať, pretože voda aróma rozbieha pomalšie ako vo vzduchu. Pokiaľ od prvých minút nie je uhryznutie, že nie je dôvod, aby vinu predávajúcim pri realizácii falzifikátov, rovnako ryba ešte zachytil vôňu. Musieť počkať a trpezlivosť bude odmenená a ATV a solídny chytiť.

Jedinečné zloženie Fish XL

Vysoko výkonný návnada vzhľadom k jeho obsahu. To obsahuje niektoré látky, ktoré by zodpovedali v dokonalom pomere. Mnoho rybárov sa snažil, aby sa spúšť ryby hryzenie XXL sám, ale doteraz nikto neprišiel, predsa len odhadnúť dávku komponentov je veľmi problematické. A prečo strácať čas, ak cena produktu je pomerne cenovo dostupné. Ale späť k základnej prvky.
Takže, čo je Fish XXL? To:

 • extrakt svalového tkaniva kalamárov – živín, bohatá na aminokyseliny a ľahko stráviteľných bielkovín;
 • kafirovými príchute s výkonným vôňou, dráždivé receptory ryby;
 • umelé feromóny, látka vyrába zo syntetického materiálu, podobne ako vonkajší sekréciou niektorých zvierat, a ktorý je určený pre stimuláciu chuti do jedla na úrovni inštinkty;
 • Rocambole (slon cesnak) – prirodzený kríženec cesnaku a cibule, vôňa, ktorá láka väčšinu predátormi a pokojné ryby;
 • olej z konope osiva je najsilnejší atraktant, rybári dlho používajú pre zlepšenie sústo.

Ako môžete vidieť, táto kompozícia je pomerne univerzálny. Každý komponent plní svoju funkciu a spolu oni sú silným prostriedkom, ktorým ryby jednoducho stratí hlavu.

Aplikácie Fish XXL

Trigger Fish skus XXL je určený pre postrek návnada. K výrobe liečba by mala byť v súlade s pokynmi, inak účinok bude v najlepšom prípade bude menšia, v najhoršom prípade opak. Pre rybolov mäsožravých rýb, odporúča výrobca posypeme návnade trikrát, hoci lov dravca – až 8x (v závislosti na jeho aktivite). V prípade, že návnada je umelý, po niekoľkých ulovených zvierat môžu byť rozšírené, avšak počet nástrekov v rovnakom čase. Pred použitím je dôležité mať na pamäti, aby triasť kanister, takže všetky komponenty sú dobre prelínajú.
Rybári často pýtajú, je to možné použiť Fish XXL k zlepšeniu kvality návnady zmesi. Lepšie nerobiť to z jedného prostého dôvodu: je tu riziko, že predmetom lovu začne intenzívne jesť návnadu, bude úplne ignorovať návnadu na háčik. Samozrejme, ak sa nelieči s rovnakým prostriedkom.

Je potrebné pochopiť, že aktivátor nie je rozprávka magický elixír, nebude to robiť jedlý prázdnym háčikom. Je dôležité, aby zodpovedala návnadu v súlade s preferenciami rýb v určitom ročnom období, a zmierni druhý z akýchkoľvek pochybností.

Výhody a nevýhody Fish XXL

Realitné príspevky od rybári potvrdzujú skutočnosť, že revolučný zmes s názvom Fish XXL tam je naozaj mnoho výhod v porovnaní s inými podobnými produktmi. Mnoho z nich, takže uvádzame iba tie hlavné. To:

 • všestrannosť – pomáha chytať ryby, za každého počasia a na rôznych vodných útvarov: rybníkov, jazier, kanálov, zátok, riek, nádrží a dokonca aj na mori
 • .

 • pohodlné používanie – dali dole viečko, zatriasol, zahmlené návnada a užite si rybárčenie;
 • účinok skríningu rýb drobnosti – často prvá ošetrené návnada vhodné pre veľké jednotlivcov, pudy sa vyvinuli silnejšie ako u malých rýb;
 • záruka háčik – takmer iste, len málo z nich sa podarilo, aby sa nástroje a s tým nič nezachytili;
 • úspora času – nie je nutné tráviť hodiny hľadal sľubné spoty s postrekom ľubovoľný bod na rybníku sa môže stať ryby;
 • rýchla návratnosť – v niekoľkých návštevách pri rybníku a manžela prestanú kritizovať o “chronické” nedostatku úlovku

.

Pre spravodlivosť treba poznamenať, že napriek všetkým týmto výhodám, niektorí rybári ešte nespokojní s jednotlivými momentmi. Napríklad, že nie sú spokojní s objemom. Niekedy obsah 30 mililitros fľaši končí v stredu ryby a ryby, predtým, než vziať na háku intervale niekoľkých minút, náhle zmizne. Tento obrat sklamať každého fanúšika rybolovu, aj ten, kto vníma zostať na nábreží ako zábava, a nie ako na výrobu potravín.

Pár slov o názory Fish XXL

Na niektorých internetových zdrojov je možné sa stretnúť v reálnom hodnotenie – pochvalné ódy, ktoré sú vyhradené pre aktivátor. Sú písané podľa údajne skutočných ľudí, ktorí sa snažili nástroj raz a teraz nemôžem prestať. Okrem umelo usporiadala diskusiu o produkte na rôznych fórach a blogoch, a za účelom zvýšenia predaja. Medzitým nástroj nepotrebuje takú lurelle. Už dlhú dobu ocenia nielen domácimi rybári, ale aj ich kolegovia z Kanady, Nórska, Poľska a mnohých ďalších krajinách. Opustili svoje pozitívnu spätnú väzbu na aktivátor hryzenie Fish XXL krátke hodnotenie bez nadmerného demagógie. Rybári sa podelili o svoje dojmy vyjadrené objektívne stanovisko, z ktorého je zrejmé, že pohon pracuje – láka ryby, vzbudí svoju nenásytnú chuť k jedlu a je chytiť návnadu. To je to, čo sa má robiť.
Bohužiaľ každá revolučná novinka priťahuje pozornosť podvodníkov. Dealeri môžu okamžite vidieť, čo môžete urobiť dobré peniaze. To isté sa stalo s Fish XXL tyt, kováčska dielňa, ktorý začal takmer s výskytom na trhu. Takže kúpiť originálne aktivátor hryzie len z oficiálnych predajcov, že je to jediný spôsob, ako sa dostať rozvodu a podvod.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...