správy

HealthySight – body masér pre oči: recenzia, cena, kde kúpiť

Zbavte sa bolesti hlavy a vrátiť sa čiastočne stratili zrakovú ostrosť bez chirurgického zákroku a liekovú terapiu. Inovatívny zámoria vývoj, slnečné okuliare masér HealthySight, preskúmanie, ktorý je uvedený nižšie, vás zachráni od bolesti hlavy a problémy so zrakom po dobu niekoľkých týždňov.

Čo je to HealthySight?

Akupunktúra je populárny smer tradičnej čínskej medicíny. Liečba rôznych ochorení sa vykonáva zavedením do určitých miest na tele určité ihly veľkosti a následnej manipulácii s nimi. V Číne sa domnievajú, že životná energia prúdi určitý kanál. Ak máte konať bodov umiestnených na meridiánoch “” kanála, bude to nechať bolesť a niektoré ochorenia. Princíp akupunktúry, ale bez ihiel, boli použité na vytvorenie masážnych bodov HealthySight.

Predpokladom pre vznik unikátneho zariadenia, je predstava, že vedci sú bolesti hlavy, prvé známky poškodenia zraku, únava, atď nepríjemný stav je možné vyriešiť bez použitia liekov terapie. Je to dosť, aby vplyv na niektoré body umelo vytvoreného magnetického poľa. Táto hypotéza bola formulovaná na základe najnovších výsledkov v oblasti biofyziky a akupunktúrne medicíny.

Po sérii experimentov európskych a čínskych vedcov vynašli revolučný prístroj, ktorý si kladie za cieľ odstrániť bolesti hlavy a zlepšenie videnia.

Pozrite sa ako okuliare

Vzhľad HealthySight pripomína štýlové slnečné okuliare cyklistov. Dizajn bol vytvorený špeciálny počítačový program. Jednou z podmienok programu bola presná reprodukcia akupunktúrnych bodov na tvári. Vďaka tomuto zariadeniu, opakuje nielen tvar periorbitálny oblasti, ale tiež najviac presne ukazuje umiestnenie bodov vitálnej energie.

V roku HealthySight vložený 22 masážne prsty. Na konci každého magnetu vyrobené zo zliatiny prvkov vzácnych zemín.

V polovici špeciálnom oddelení, kde si dať batérie, je mikromotor. Vytvára intenzity vibrácií a frekvenciu vyberiete.

Zariadenie je naprogramovaný tak, aby 9 programov. Tlačidlo prepínania programov hore na prednej strane tohto vynálezu.

Materiál, z ktorého tiež okuliare plast. Prsty silikón.

Attached gadget k širokému robustným popruhom, ktorého je nastaviteľná v súlade s charakteristikami lebky dĺžka.

Hmotnosť: 280 gramov.

Ako fungujú

Vedci dokázali vplyv na ľudský organizmus vonkajšieho magnetického poľa. Ak sú vystavené na určité miesto pomáha aktivovať metabolizmus, normalizovať krvný obeh, oxygenization (saturácia kyslíkom), výživu orgánov, tkanív. Ak je povolené, prístroj vytvára vibrácie rôznou intenzitou. Tieto vibrácie v akupunktúrnych bodov prenášať magnetické tipy. Tak vznikne tlakový bod masáž periorbitálne oblasti.

Vďaka masáže:

 • aktiviziruyutsya prietok krvi do mozgu, tkanív, tvárových svalov;
 • všetky bunky, ktoré sú vystavené na zariadenia, rýchlejší kyslíka a živín;
 • relaxovať vaše oči;
 • svalové kŕče sú odstránené;
 • normalizuje činnosť orgánov videnie;
 • je únava;
 • bolesti hlavy zmizne.
Okuliare oko masážny strojček HealthySight a potvrdenie spätná väzba, poradí s migrénami, zvyšujú ostrosť zraku, zlepšujú kvalitu spánku, a to aj pomôže k vyhladeniu vrások a odstránenie kruhy únavy pod očami ,

Ako používať

Výrobca odporúča používať prístroj každý deň po dobu 3 sady po celý deň. Pobyt v okuliaroch asi 5 minút. Ale hodnotenie zákazníkov hovoria, že to je lepšie, aby sa odstránil vynález, asi 10-15 minút. Takže efekt bude silnejší a bude trvať dlhšie. Hlavná vec na zapamätanie: nenosí masér po dobu dlhšiu ako 20 minút, v opačnom prípade môže byť výsledok pravým opakom požadovaného účinku.

Pred použitím sa uistite, že zložiť obvyklé okuliare alebo šošovky. Urobiť masáže lepšie poležiačky. Tak budú môcť oddýchnuť nielen vaše oči, ale celé telo.

Po 2-3 týždňoch pravidelného užívania si všimnete poklesu počtu bolestí hlavy, zlepšenie zrakovej ostrosti a zvýšiť duševnú čulosť. Mierne zlepšenie stavu pokožky. Je obohatený kyslíkom, bude lichotiť, fit a svieža. Vrásky budú postupne miznúť ako tvárové svaly budú tónovaný.

Ak chcete prístroj začal svoju prácu, budete musieť:

 • Insert batérie (oni by mali získať predbežnú set, nie sú súčasťou dodávky);
 • nosiť zariadenie na oko;
 • zahrnúť;
 • Stlačením tlačidla želaný program;
 • zaujať uvoľnenú pozíciu;
 • , aby si masáž.

Väčšina skúšal na okuliare masážny strojček HealthySight dohodli, že po mesiaci mnohé z problémov spojených s víziou, sa odváži a bolesti hlavy už nevadí vôbec.

Je potrebné poznamenať, že zariadenie nie je všeliek. Ak sú migrény spúšťa zápalových procesov, rakoviny a vírusových infekcií, bude produkt len ​​mierne zmierniť stav, ale nevylieči chorobu. Rovnaká situácia je s očami. Z takých závažných ochorení, ako je glaukóm, katarakta, iridocyklitída, škúlenie, zápal spojiviek a podobne, ako sa zbaviť stroj nemôže. Takéto ochorenia vyžaduje urgentnú zásah kvalifikovaného odborníka. Samoliečba je neprijateľné!

Nezabudnite o výhodách cvičenie pre oči Pred masážne procedúry, môžete tak urobiť ľahké cvičenia. Vplyv komplexného dopadu zosilnie iba.

svedectvo

Okuliare oko Masážne HealthySight skvelý liek na bolesti hlavy a problémy s videním, takže prístroj je vhodný:

 • Každý, kto sa snaží vrátiť zrakovú ostrosť;
 • s krátkozrakosti, ďasuplementozrakosti, astigmatizmu a;
 • študovalo nadriadeného strednej školy, ktorí trpia únavou alebo zažívajú nepríjemné pocity pred nadmerným zaťažením softvéru. To je počas dospievania, ktoré sa objavia takzvaný “kŕč ubytovanie”, v budúcnosti, čo vedie ku krátkozrakosti. Masážny Vynález bude zmierniť kŕče a zabrániť strate zraku;
 • ľudia, ktorých práca je v priamom vzťahu k zaťaženiu na orgánoch videní: pedagógov, programátori, účtovník, ovládače, umelca, sekretárky, projektanti, atď.;
 • vo veku presbyopie, bežný u ľudí po dosiahnutí veku 40 rokov;
 • , ktorý si želá zlepšenie stavu pleti, zbaviť tvárových vrások a kruhov pod očami;
 • bolesti hlavy, nespavosť, neuralgia.
Vďaka uvoľňujúce a stimulujúce zároveň bude odstránená dopad problémy so zrakom a migrénach pomerne krátku dobu.

Kontraindikácie

Univerzálny stroj vhodný pre mužov i ženy takmer všetkých vekových kategórií a profesií. Ale jeho použitie má niekoľko kontraindikácie:

 • popáleniny hlavy a časť akéhokoľvek stupňa v tvári;
 • pooperačný stav po chirurgickom zákroku v orgánoch zraku;
 • zápaly orgánov videnie;
 • poranenia hlavy.

Cena

Okuliare Masážne HealthySight pomerne časté vynález. Takže si môžete kúpiť v rôznych krajinách.

Kde kúpiť

Aby nedošlo k naraziť na rozšírené falšovanie, kúpiť HealthySight je od autorizovaného distribútora, pracuje priamo s výrobcom alebo jeho predajcov. Nájsť toto zariadenie v suplementárňach alebo maloobchodných reťazcov nemožné. Oficiálny distribútor predáva okuliare Masážne prostredníctvom svojich oficiálnych internetových stránkach. Tam si budete môcť prečítať všetky podmienky platby a dodávky, ako aj zoznámiť s záruk a zásad ochrany osobných údajov.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *