Nautubone - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky
Zdravie

Nautubone – negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

Podľa štatistík, na choroby pohybového ústrojenstva trpí 70% obyvateľstva. Dôvodom je, že kosti, chrupavky a kĺby sú neustále vystavené zaťaženiu. Choroby svalovo-kostrovej sústavy zhoršujú kvalitu života, čo vedie k obmedzenou schopnosťou pohybu a vyžadujú dlhodobú liečbu. Medzi účinné doplnky, ktoré sú schopné riadiť prácu pohybového aparátu sa týka Nautubone.

Zloženie Nautubone

Tento doplnok patrí do kategórie potravinových doplnkov a má komplexné zloženie. Lieková forma – kapsule, ktoré sa skladajú z aktívnej zložky a pomocných

.

Hlavnou účinnou zložkou je glukosamín sulfát z kategórie chondroprotection, ktorý má schopnosť posilňovať a prestavať tkaniva chrupavky.

Okrem glukosamín sulfátu, kompozícia zahŕňa:

P>

 1. Suchý extrakt z kôry vŕby striebra. Extrakt bohatý na vitamíny a triesloviny, flavonoidy, čo má silné protizápalové a analgetické účinky.
 2. kyselina askorbová. Stimuluje proces kolagénu a enzýmov zúčastňujúcich sa tvorby chrupavky a šľachy.
 3. Oxid horečnatý. Patrí do kategórie stimulantov, zlepšuje enzymatické procesy v kostnom tkanive.
 4. praslička extrakt v suchej forme. Úľavy zápaly, podporuje vylučovanie toxínov a cholesterolu, zlepšuje celkovú a lokálnu imunitu.
 5. vápenatý laktát. Zvyšuje pevnosť kostí, pomáha vylučovať soli ťažkých kovov. Naviac laktát vápenatý má antihistamické akciu.

Medzi pomocnými zložkami biologicky aktívnych prísad zahŕňajú oxid kremičitý, laktóza a stearát vápenatý.

Balm Nautubone tiež obsahuje veľa užitočných rastlinných výťažkov a extraktov. Rovnaké účinné látky – glukozamín sulfát. Ale okrem toho, táto kompozícia obsahuje:

 1. chaga.
 2. praslička.
 3. Zmes hlohu ovocie, šípky, horské popol a čierne ríbezle.
 4. Podzemky nátržník bahenné.
 5. Suché korene Hedysarum a sladkého drievka.

Biologicky aktívne prísada vo forme gélu sa skladá z bezpečných látok, ktoré nespôsobujú alergie:

 1. mravčia alkohol. Znižuje zápal, zlepšuje látkovú výmenu v postihnutom kĺbe taške.
 2. Glukosamín sulfát.
 3. kolagén. Poskytuje pevnosť a pružnosť spojivového tkaniva.
 4. eukalyptový olej. bolesť úľavy a opuchy, má aktivitu pre hojenie rany.
 5. Mentol. Má silný analgetický účinok.
 6. klinčekový olej. Uvoľňuje svaly po intenzívne cvičenie znižuje bolesť.
 7. OL>

  Indikácia Nautubone

  Nautubone úspešne používa v komplexnej liečbe patologických stavov pohybového aparátu –

  artritída, artróza, osteochondróze, skapulohumerální periarthritis, spondylóza. Doplnok je dobre zavedený v liečbe ankylóz -. Abnormálne nehybnosť kĺbov

  V lekárskej praxi sa nástroj podávať pacientom s komplexnými zlomenín kostí k urýchleniu fúzii a, aby sa zabránilo rozvoju degeneratívnych procesov. Do bloku použitie doplnku profylakticky, najmä vo zvýšené zaťaženie chrbtice, pre zníženie negatívnych dopadov na pohybový aparát.

  Aplikácie obvod Nautubone

  Spôsob podávania a dávkovanie závisí od spôsobu výroby doplnku a diagnostiku. Nautubone vyrobené vo forme kapsúl a balzamu (orálna) a vo forme gélu (pre vonkajšie použitie).

  Gél sa používa iba lokálne, aplikáciu na problémové oblasti a jemne masírovať. Užívanie kapsúl sa vykonáva počas jedla, by mala denná dávka by nemala byť väčšia ako 3 kapsule. Balzam

  Nautubone/3.jpg” alt=”” class = “aligncenter” width=”420″ height=”240″ />

  vnútri sa používa, nie viac ako 10 ml za deň.

  Kontraindikácie Nautubone

  Nautubone dobre tolerovaná pacientmi, ale rad kontraindikácie je. Doplnok pre orálne podávanie je zakázané použiť v prípade alergie na ktorúkoľvek zložku kompozície. Neodporúča sa použitie so tehotenstva a dojčenia.

  doplnok vo forme gélu nemožno použiť, keď sklon k alergickej vyrážky, a prítomnosť na koži popáleniny, poranenia. Preto pred liečba by mala vykonať test citlivosti. Malé množstvo gélu aplikuje na kožu v ohybe ohybe a 2-3 hodiny posúdiť výsledok. Ak je koža začervenaná, došlo k svrbenie, potom aplikovať liek nemožná.

  Cena Nautubone

  Nautubone možno pripísať do kategórie potravinových doplnkov priemernej cenovej kategórie.

  Najvyššia cena stanovená na produkt vo forme balzamu z … na 250 ml. Lacnejšie kapsule a to stať kdekoľvek od 200 do 250 rubľov za 30 tisíc.

  Recenzie Nautubone

  väčšinu hodnotenie výrobku sú pozitívne. Spotrebitelia povedať, bezpečné a prírodné zloženie, dobré liečebné výsledky pri liečbe artritídy a osteoartritídy. Medzi nedostatky prideliť čo Supplement ťažké nájsť v lekárňach

  na voľnom trhu.

  Anna, 38 rokov ,: “Trvalo kapsule Nautubone od osteoartrózy Bolesť je preč hneď, ale asi po 2 týždňoch, ale po mesiaci som zabudol o chorobe na dlhú dobu …”

  Sergei, 60 rokov ,: “Kapsule boli nadobudnuté podľa odporúčania lekára po komplikovanú zlomeninu holennej kosti V dôsledku toho kosť uzdravil normálne bez napätia a za menej než mesiac. a pol “.

  Marina, 56 rokov,:. “trpí artritídou po dobu 10 rokov s trvalým zlepšením v oblasti zdravia prišiel potom, čo začal pravidelne postriekané kolená gélom Nautubone. bolesť a stuhnutosť v kĺboch ​​rýchlo mizne, plechovka voľne pohybovať “.

  Basil, 48 rokov ,: . “Dodatok sa počas 30 dní s prestávkami To pomáha stuhnutosť, ktorá postihuje v posledných 5 rokoch”

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...