Pre zväčšenie penisu - ako ju používať? kde ho kúpiť, lekáreň, cena
Potencia

 Pre zväčšenie penisu – ako ju používať? kde ho kúpiť, lekáreň, cena

okolo lokálne prostriedky pre zväčšenie penisu sa pohybuje svätožiara tkané mýtov a mylných predstáv. Všetko sa zdá byť jednoduché: stačí namazať denné a nočné dopĺňať a teraz rast

.

Ale nie. Okrem toho, že je dôležité, aby nákup originálu a presne podľa pokynov.

Čo je to

Krém je určený pre bezbolestnú trvalé zväčšenie penisu. Je založený na vedeckých štúdií stravy Afričanov je známe, že

najväčší falus na svete. Produkt je získal silný rastlinný komplex, ktorý ovplyvňuje cavernosa. Prostriedky na miestnej úrovni vyžaduje pravidelné externú aplikáciu na penis. Nutričné ​​tkanív vyvoláva silný rast

Black real Veľkosť zodpovedá predpisom certifikácia. – pozor na falošné s nulovou dynamikou obsahu action.to ↑

Release tvar a vzhľad –

doplnok je syntetizovaný vo forme mäkkých liekových foriem.

Krém je formulované pre lokálne lokálne použitie. K dispozícii v skúmavkách z plastickej hmoty, s objemom 50 ml, zabalený do lepenkových škatúľ. Pripojený na použitie popisuje akcie a vlastnosti.

Obsah skúmavky sa stredne silná, gélovitá hmota, bez farby a zápachu znateľné. Skladá sa iba zo 4 aktívnych zložiek rastlinného pôvodu.

Gel –

Doplnok je postavený na báze rastlín. Obsahuje prírodné zložky, ktoré sú pestované v ekologicky čistých oblastiach Južnej Ameriky a Afriky.

Tabuľka 1. Prehľad zložiek

Látka

Hlavné komponenty

Použiť pre rast

Ovocné Agua

Aminokyseliny

vitamíny A, C

minerály

Kyselina olejová

Rastlinné enzýmy

Pôsobí na kavernózna tkanive, stimuluje tvorbu komplexných proteínov, vyživuje a vyživuje pokožku

gotu Kolesá

Silica

vitamíny A, E,

bioflavonoidy

horčík

Saponíny

Regeneruje tkanivo a obnovuje plnú bunkovú respiráciu, intracelulárne metabolizmus

Lagenariya

Aminokyseliny (lyzín, tryptofán, orgigin)

zinok

Mastné kyseliny

vitamíny E, C a

Enhanced bunkový rast, opravu poškodeného tkaniva

Zázvor je

Mastné kyseliny

steroly

alkaloidy

ohrieva, zaisťuje plný krvný obeh, tóny

Ako krém

Každý komponent poskytuje vlastné farmakologický účinok.

funguje na všetkých tkanivách penisu:

 1. Cievne komplex – zlepšuje krvný obeh, rozširuje kapilár, vaskulárnej sieť. Medzery, dutiny kavernóznych telies dostať veľmocami do značnej čerpanie krvi. Čím vyššia je krvný zásobovanie lepšie zväčšovanie veľkosti.
 2. Tkanivo nasýtenia živín – rastlinné aminokyseliny pracovať na rast endotelových buniek hladkého svalstva. Proteínové zlúčeniny ako bunkové delenie, zväčšenie penisu na šírku, dĺžku.
 3. Zvýšená produkcia vlastných kolagénom elastínových vlákien -. Štrukturálne základ rastu, na povrchu kože
 4. OL> Doplnok má kumulatívny účinok. Prvé vizuálne výsledky boli dosiahnuté v druhom týždni kurze.

  Tabuľka 2. Rastové vyhliadky

  Návod na použitie

  h2>

  Spustenie prebieha séria hygienických postupov. Osprchovať, hodinky s čistými rukami. Vysušiť penis s uterákom – prípravok sa aplikuje na suchú pokožku. Vlhkosť, častice vodou, aby sa znížila koncentrácia účinných látok.

  Čo bude ďalej:

 • kvapku krému po celej dĺžke hlavne. Najlepšie je pracovať pri maximálnom erekciu, pre pokrytie maximálneho povrch;
 • istý masážny pohyb, platí na celom koži;
 • pokračovať masážou až do úplného vstrebania, ale nie menej ako 10 minút;
 • rýchlosť aplikácie – raz denne. Dĺžka kurzu. – 4 týždne

Existuje niekoľko ďalších techník, ktoré prispievajú k zlepšeniu rastu.

Ako gél max:

 1. Practice jelq: cievne technika bude dvakrát zväčšiť účinnosť. Uchopte hlaveň OK-grip. Nárazu do krúžku, presunúť do hlavy. Zopakovať z druhej ruky, a tak 25-40 sady. Držať trvalý tlak, ale bez bolesti. Ak je to potrebné, pridať novú časť smotany;
 2. Spustiť teplé obklady pred a po aplikácii. Pred použitím je potrebné mokrý obklad, – namočené v teplej vode uteráku je položený na penis po

  dobu 10-15 minút. Po absorpcii – suchý (uterák zahrieva v sušičke alebo na chladiči). Táto jednoduchá akcia zvýši vstrebávanie látok;

 3. aplikácie – inštalácia na vrstvu krému plastový obal po dobu 10-15 minút. Takáto kunshtyukov plne otvorí póry a pleť bude mať všetky potrebné látky.
 4. OL>

  Kúpiť

  najnaliehavejšie problém je kúpiť falošný doplnok. Cumlíky neobsahujú správne účinných látok a preukázať dynamiky nárastu nula. Po skúške muži opustiť negatívnu spätnú väzbu. Ak chcete získať originál, nájdete na internetových stránkach výrobcu. Kúpiť reálne, pocítia plnú silu rastu rastlín vzorca.

  Recenzie mužov a lekárov

  Výrobok sa podarilo nazhromaždiť bohaté skúsenosti s praktickou aplikáciou medzi kupujúcim a zástupcami lekárskej komunity. Hodnotiť gél, na základe skutočných názorov.

  Sergey, 19 rokov, Arkhangelsk

  išiel 4 týždne potom, čo začala rozmazaniu gélu. Robil všetko v poriadku, vytiahol cvičenie (nie vždy), nevynechal dni a nasledovalo presne priebeh. V priemere masáž trvá asi 20 minút. Na začiatku bolo 14,5 cm v erekcii, teraz 17,8. Je vidieť, že penis sa stal väčší objem. Vyzerá masívnejšie. Tam je ďalšie plus – sex sa stal oveľa dlhšie, po celú dobu člen je držaný ako kameň, dokonca všimla

  .

  Boris, 35 rokov,

  Saint Petersburg

  skúšal veľa rôznych kusov, nemohla preraziť rastu obvodu. Navyše po celú dobu som sa vrátiť späť po ukončení kurzu. to bol úplne iný príbeh. Každý deň sa zaoberal dvakrát, bol priťahovaný k rozcvička, jelqing. Penis sa stal tvrdý ako kameň. V erekcie nie je stlačené. Výsledkom rastu vynikajúce. 4 týždne získal takmer 5 cm

  Vladimir Ivanovič, urológ, poradňa Medistar

  Navrhnúť použiť gél spoločne s ručným cvičenia.

  Traction – silná platforma pre progresívny rast v obvode, dĺžky. Jednoducho nemajú oddávať bludy, dodatok prác a bez SCS je na ceste. Len dodatočné zaťaženie násobí efekt. Som si istý, že to bude užitočné pre mužov, ktorých veľkosť penisu je oveľa nižšia ako priemerné údaje.

  Maxim Leonidovich, andrológ, poradňa renovacia

  je prvý – line doplnkom pre bezbolestnú zvýšenie falu u mužov všetkých vekových kategórií. Tento nástroj je už dlho súčasťou urologické praxi a bol používaný už niekoľko rokov. Kompozícia preukazuje vysokú účinnosť, rýchlosť nástupu účinku.

  Povolená dlhodobé aplikácie, pomer prínosu a rizík pracuje v prospech pacienta. Schopnosť zvýšiť objem cavernosa bola klinicky proved.Book na oficiálnych internetových stránkach

  Online objednanie na verejnej stránke je bezpečný a spoľahlivý spôsob nákupu. Vyberte si túto cestu a nikdy naraziť na falzifikáty. Je to zdroj s povesť, osvedčené s najlepšou kombináciou. Flexibilné spôsoby platby, doručenie.

  Kontraindikácie

  Výrobok sa používa na pozadí progresívnych dermato-pohlavné ochorenia a poranenia prvku kože. Použitie je zakázané do veku 18 rokov, ak je krém spôsobuje lokálne alergické reakcie. Keď negatívne reakcie, zastavte priebeh, vziať antihistaminikum.

  Dávajte pozor na nákup fake! Pôvodný krém je skutočný hon. Len v prípade objednávky ju v obchode prostredníctvom oficiálnych internetových stránkach.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...