správy

Prechádzať CAR DVR MIRROR: skutočné názory

A starostlivo navrhnuté tak, zrkadlo zrkadlo s funkciou DVR DVR za posledné 3 roky, sa teší veľkej obľube medzi motoristami. Od roku 2015, tento gadget sa stala číslom jedna ako užitočný, multifunkčné zariadenie, ktoré pomáha vodičovi mať povedomie o dopravnej situácii, aj za ním. Presne kamera DVR MIRROR zárukou moderných video obrazov a jasný obraz. Každý rok sa tím špecialistov výrobcu tajomníka aktualizuje funkcie a prvky populárnej gadget a modernizuje svoju prácu, pričom zariadenie sa stáva stále viac a viac populárne

Obsah :.

prístroj na prvý pohľad nelíši od spätnom zrkadle, ale toto zariadenie vám umožní sledovať nielen prevádzku, ale aj zachytiť všetko, čo sa deje na ceste. Fotoaparát umožňuje zaznamenávať všetky udalosti, tak v pohybe aj pri státí vozidla. Takže tento prístroj bol najužitočnejší pre vodičov, mohlo by to vyriešiť niekoľko kontroverzných problémov na ceste a usvedčiť páchateľa, ktorí sa snažili poškodiť vozidlo, jeho integritu alebo majetku vnútri nej.

Účel a výhody Multifunkčné, CAR DVR MIRROR vhodne namontovaný v kabíne vozidla. Ručná montáž a prevádzka sa odohráva v každom zariadení. Jeho inštalácia trvá menej ako minútu času, a prispôsobiť svoj gadget každý človek na ulici. Fotoaparát má mnoho užitočných funkcií

Účelom zariadenia je nasledovné :.

 • Umožňuje získať vysoko kvalitné video doprava.
 • Je možné získať video na zadnej v aute.
 • Nepoužívajte neporiadok čelné sklo automobilu.
 • Bezpečne ukladá dôležité súbory pred prepísaním a mazať.
 • Pomáha preukázať správnosť vodiča alebo zhromažďovať dôležité podrobnosti pri nehode .

Zákazníci budú môcť klásť ďalšie otázky manažérovi spoločnosti, ak použijete spätnej väzby služieb, ktorý je poskytovaný všetkým záujemcom na oficiálnych internetových stránkach.

Ak chcete získať bezplatné konzultácie o Car DVR Mirror?
Spýtajte sa na všetky otázky týkajúce sa tovaru. práčke V prípade odpovede, ktorá vám vyhovujú, môžete vykonať objednávku, vykazovanie údajov manažéra pre dodávku.

Okrem toho sa zrkadlo pre vodiča je najlepší nákup:

 • Low cost pre moderné multifunkčné gadget.
 • poskytuje možnosť bezpečne nechať auto na parkovisku alebo v náhodnom parkovisku.
 • Zachytí tie najmenšie detaily a zvuk, čo je veľmi dôležité pri riešení sporov.

Nižšie Dozviete sa, aké vlastnosti sú obdarené zrkadlovú DVR, prečo je prednostné vodičov a majiteľov vozidiel, a kde kúpiť originálny model, aby sa zabránilo únikom bezohľadnými distribútormi.

Odhad cien Car DVR Mirror:
(Hodnotené 70 osôb)

Čo aktuálne príležitosti sú tu pre CAR DVR MIRROR?

modernizovaný technológia neponechávajú príležitosť pre vývojárov a odborníkov v oblasti počítačových systémov robiť nič, takže každý rok sa objavujú nové modely príslušenstva, ktoré tvoria značná konkurencia na už existujúce Arsenal

Nový možnosti zrkadlo CAR DVR MIRROR :.

 • vyššia kvalita železa a procesor, predstavovať vysoký výkon .
 • Operačný systém Android, ktorý úspešne integrovať Google Map GPS track .
 • Možnosť pre pripojenie slúchadiel pomocou funkcie Bluetooth.
 • Spätná kamera môže pracovať bez pripojenia a používanie systému Bluetooth .
 • Je možné pripojiť tretiny kamery .
 • Vybavené FM modulátor .
 • CAR DVR MIRROR Systém je vybavený GPS navigácie .
 • Wi-Fi .
 • Modernizovaný firmware .

rozšírené možnosti funkcie záznamníka so zadnou kamerou poskytuje vodičovi ďalšie bezpečnostný systém vo vozidle.

Ďalšie podrobnosti o funkcie videoserol a funkcie snímania.

Vlastnosti a podrobný popis funkcií zariadenia

kamera na čelnom skle pevne pripojený k pevnými zrkadlami. Tento typ upevnenia zaisťuje stabilnú polohu zariadenia a jasný obraz pri jazde v Full HD s rozlíšením 1920 1080 pix . Vzhľadom k videu vo vysokom rozlíšení zobrazí aj tie najmenšie detaily a jasný obraz nám umožní vziať do úvahy aj množstvo motorových vozidiel, farieb a dopravného značenia. Rozsah vízia 140-160 stupňov umožňuje zachytiť obraz aj na chodníku a na strane cesty

Vlastnosti videa :.

 • Umožňuje fotografovať jasné videá bez chvenia a rozmazania vďaka digitálnej stabilizácii.
 • záznamové slučky zahŕňa neprerušovaný videoprocess bez medzier a prieťahov.
 • Možnosť nastavenia dátum a čas na videu.
 • V temnej a nočných hodinách fotoaparátu CAR DVR MIRROR automaticky prepne do nočný režim .
 • Akonáhle tam bola sila, prístroj automaticky spustí nahrávanie videa a uloží záznam v pamäťovom zariadení.
 • Keď je automaticky zastaví nahrávanie k výpadku napájania.
 • Pri aktivácii G-senzoru zariadenie automaticky chráni nahratý súbor vymazanie alebo prepisovanie .
 • Japanese päťvrstvová optický systém bola vyvinutá špeciálne pre tento model.

Zrkadlo má ďalšie DVR, ktorý je na zadnej strane vozidla, a berie obraz v HD CystoBlock, poskytuje uhol pozorovania a záznam snímok od 90 do 120 stupňov. Zadná strana rekordéra je tiež vybavený parkovacím asistentom funkciu. V našej recenzii nižšie Dozviete sa všetko o režimy a automatické funkcie videoserol.

Čo automatické režimy sú vybavené zrkadlom DVR kamery?

Často sa stáva, že počas neprítomnosti vodič alebo vlastník vozidla v aute poslednej nájsť problémy v podobe jamiek či škrabancov na vašom vozidle, ktorého pôvod zostáva neznámy.

Čo automatické funkcie majitelia pomôže vozidlo, vozidlo, ktoré je vybavené zariadením:

 1. vozy s týmto zariadením, je dodatočne zaistená. Ak sa po krátkom neprítomnosti u majiteľa vozidla objavíte také prekvapenie, po zhliadnutí videa môžete zistiť príčinu poškodenia alebo na identifikáciu páchateľa. K tomu je potrebné zapnúť kameru-DVR a zobraziť záznam, ktorý sa automaticky spustí po stlačení auto alebo akýkoľvek iný pohyb v zornom poli objektívu.
 2. Funkcia snímača G Senzor, ktorý je zodpovedný za uchovanie pamäti zariadenia hrá neoceniteľnú úlohu. Ostré šoky môžu hrať “krutý vtip” s bežnými gadgets, ktoré často reštartuje a stratiť nahraných súborov. Ale prístroj je eliminovaný. Naopak, po pretrepaní sa nahraté súbory sú automaticky uložené v samostatnej zložke a bezpečne uložený tam, kým je potreba.
 3. Tento model je vybavený reproduktoru a mikrofónu . Vzhľadom k vysokej kvalite mikrofónu, prístroj záznamy nielen obraz, ale aj pre životné prostredie zvuky a reč, zvuky vozidiel a komunikáciu s pracovníkmi dopravnej polície, ktoré môžu byť veľmi užitočné v určitých situáciách. Často vďaka záznamu videa a prehrávanie obrazu a zvuku ovládača môže dokázať svoju nevinu alebo Genettova do porušenia pri jazde.

Zadná kamera DVR CAR DVR MIRROR umožňuje vodičovi sa rozptýliť pri jazde. Ona sama drží film, zatiaľ čo v noci sa prepne do nočného režimu. Okrem toho sa prístroj automaticky vykonáva korekcie obrazu v režime sériového snímania.

Tu je prehľad podrobne o vlastnostiach modelu, rovnako ako podrobným popisom z rysov gadget, ktorý ju priviedol do vedúcich predajov medzi podobnými návrhmi.

Charakteristika zariadenia

Keď si kúpite zariadenie plne zásobený a pripravený na pripojenie. Vodič nebudú musieť ísť von a nájsť, poriadok, kupovať ďalšie zariadenia alebo zariadenia pre pripojenie zariadenia a používať jeho funkcie. Ihneď po rozbalení po dobu niekoľkých minút, pričom zariadenie môže byť inštalovaný v mieste spätného zrkadla

Hlavná vlastnosti gadget :.

  Predné registrátor má jasné kvality fotografovanie.
 • Nasadiť interiér akéhokoľvek vozidla vzhľad elegantné a jednoduché .
 • nie je v rozpore s preskúmaním , nie je neporiadok čelné sklo a nebude mať zvláštne zariadenia.
 • Vybavená Parkovacia kamera, čo myslíš “obraz v obraze” – Dual Camera CAR DVR MIRROR.
 • Zrkadlo je vybavená snímač pohybu , takže nahrávanie videa začne, akonáhle je polomer preskúmanie objavila sa pohybujúceho objektu.
 • Jas displeja je 4,3 palca . Antireflexná systém zariadenia prispôsobí osvetlenie v aute.
 • Ľahko sa pripojí štandardné spätného zrkadla. Ostatné prístroje, ktoré sa viažu na čelné sklo prísavkami alebo statívov, predchádzať rozptýlenie vodiča v prípade pádu, alebo samostatne stojaci.
 • Nemá extra a zbytočných drôtov .
 • Umožňuje vodičovi starostlivo sledovať ceste v prednej a sledovať prevádzku na zadnej strane.
 • vybavená prídavnými rysy antiradarov .
 • Kvalita záznamu je HD 1080p .
 • Pracuje na operačnom systéme Android .
 • Prostredníctvom sledovania GPS (tracking) nie je horší ako plnohodnotného Navigator.
 • K dispozícii je slot pre prídavné pamäti možnosť vloženia kartu SD až 32 GB .

Vysoko kvalitná produkt je zárukou od výrobcu. Aj tie najnáročnejšie vodiča budú môcť oceniť funkčnosť prístroja, ktorý je vhodný pre všetky vozidlá. Nižšie v našej recenziu si môžete zistiť, aké funkcie a výhody tajomníka

hodnotiť vlastnosti Car DVR Mirror :.
(Odhad 71 osôb)
Protistrany Car DVR Mirror
ELM 327 bluetooth diagnostického prístroja

tiež poradí venovať pozornosť ešte jeden gadget pre vaše auto, ELM 327 bluetooth diagnostickom prístroji. S týmto prístrojom môžete diagnostikovať závady auto bez pripojenia k esuplementtrickej sieti a bez spätného postihu na čerpacej stanici. Pri revízii Naučíte hlavný účel diagnostického ELM 327, ako ho správne používať, a my sme analyzovali názory od skutočných kupujúcich na rôznych miestach a fór a má p blished výsledky analýzy v dolnej časti recenzie.

Aké vlastnosti má gadget je?

Vďaka pokročilými funkciami zrkadlo DVR CAR DVR MIRROR každý vodič ktorého vozidlo je vybavené s týmto modelom, existujú ďalšie “bonusy” v procese postupu

Funkcie zariadenia :.

 • Spätné zrkadlo vnútri auta s DVR. Hlavnou výhodou zariadenia je predná kamera s vysokou citlivosťou matricou, vďaka ktorej je možné získať vysoko kvalitný obraz. Natáčanie je v kvalite Full HD s rozlíšením 1920 x 1080 s pozorovacím uhlom 140 stupňov. Vzhľadom k vysokej kvalite matrice je obraz nasýtený, jasný a číry. Vďaka širokému pozorovaciemu uhlu vodiča zo svojho sedadla možno pozorovať, čo sa deje bez skreslenia obrazu.
 • Vzhľadom k konštantný sériovom snímaní v dobe, pohybujúce sa objekty v poli kamery pohľade vodič bude môcť vedieť, čo sa deje okolo vozidla v čase jeho neprítomnosti. Vklad bude neustále vykonávať, ak je získať objektív sa pohybujúcich objektov, a bude poháňaný batériou zariadenia.
 • Antireflexná funkcie a automatické nastavenie jasu obrazu na rekordéri obrazovky. Vzhľadom k automatickej korekcie jasu v závislosti na dennej dobe, kvalita obrazu zostáva vysoká kedykoľvek streľby.
 • Ďalšie kamery zadný pohľad na pohodlie vodiča.
 • ľahko a výhodne pripojená , rýchlo sa pripojí. Funkcia záznamu Zrkadlo neviditeľne na čelné sklo automobilu vzhľadom k upevneniu priamo na spätnom zrkadle.

Picture-in-picture – dnešné zariadenia s takou funkciou povolenej na legislatívnej úrovni, a vodič nebude mať neustále zariadení odobrať z predné sklo, ako to bolo predtým, a to schovať do ústrania, aby sa nestala obeťou zločincov. Nižšie nájdete výhody gadget a zistiť, kde kúpiť je vhodný pre každé zariadenie vodiča.

Prednosti avtogadzhet

V súčasnosti je tento model kamery a DVR s videom predné a zadné pohľad schopnosť sa teší veľkej popularite medzi majiteľom vozidiel a vodičov. Konkurencia to videoserol v porovnaní s ostatnými je zrejmý: mnoho výhod na strane DVR zrkadlo, čo je potvrdené početných názorov

Hlavnými Výhody strong. > z videoserol:

 • Fotografovanie v kvalite Full HD s rozlíšením 1920 1080 pix .
 • Zrkadlo videorekordér je spoľahlivý monolitický zariadenie, ktoré nie je v rozpore s ovládačom a odvádza jeho pozornosť od riadenia vozidla.
 • Schopnosť otáčať zrkadlá 360 stupňov .
 • Tam je ďalší Zadná kamera , ktoré môžu byť namontované na zadnej čelné sklo automobilu.
 • má jedinečnú pozorovací uhol 140 stupňov, ktoré nemajú analógy.
 • Camera 5 mega pixelov poskytuje jasný a presný obraz.
 • snímače snímače G detekuje sebemenší vibrácie automobilu prudkého brzdenia, kolízie, rozptýlenie.
 • Vybavené Parkovací asistent funkcie , ktorá umožňuje vodičovi mať obavy o integritu aute na parkovisku.
 • mikrofón , ktorý je súčasťou zariadenia.
 • Veľmi veľký displej na 4,3 palca .
 • natáčania prednej a zadnej strane je synchrónny .
 • CAR DVR MIRROR je vybavená snímače pohybu, .

kancelárie s funkciou zrkadlo a prednej kamery a zadného pohľadu je veľmi populárne dnes. Vzhľadom k optimálnemu pomeru kvalite zariadenia a jeho cenu , zariadenie získala veľké publikum fanúšikov medzi automobilovými nadšencami a mnoho pozitívnych recenzií. Dnes, v priemere každý desiaty automobil na ruských cestách sú vybavené týmto zariadením.

Je potrebné pripomenúť, že iba pôvodné zariadenie splní očakávania majiteľa strong > vozidla po zakúpení.

blockquote>

Tiež môžete sa obrátiť na správcu spoločnosti, s využitím spätnej väzby.

Ak chcete získať bezplatné konzultácie o Car DVR Mirror?
Spýtajte sa na všetky otázky týkajúce sa tovaru. práčke V prípade odpovede, ktorá vám vyhovujú, môžete vykonať objednávku, vykazovanie údajov manažéra pre dodávku.

Podrobné informácie o tom, kde získať moderné avtogadzhet v našej ďalšej sekcii.

Discover thVýhody Car DVR Mirror 😕
(odhadované 69 osôb)

Cena a kde kúpiť originálne gadget

pôvodnej kamera CAR DVR MIRROR nie je možné zakúpiť v obchodoch, pretože toto zariadenie je realizované výhradne prostredníctvom oficiálnych internetových stránkach spoločnosti . Kupujúci by mal dbať na to vylúčiť možnosť objednávania cez falošné a ďalších webových stránok, prilákať zákazníkov, ktorí často určiť nižšiu cenu alebo pochybné akciu.

Na oficiálnych internetových stránkach, môžu zákazníci využívať spätnej väzby a na získať odpovede na svoje otázky, ktoré sa týkajú vlastností výrobku, spôsob objednania a doručenia včas. Algoritmus pre objednanie takto:

 1. Kupujúci klikne na odkaz na oficiálnej webovej stránky spoločnosti. Po preštudovaní informácií o produkte, opustia ich kontaktné údaje v špeciálnom objednávkovom formulári.
 2. Počas 15-30 minút, u zákazníka Správca bude kontaktovať spoločnosť pre ďalšie podrobnosti transakcie.
 3. Počkajte na balíka počas 7-12 dní v závislosti od odľahlosti oblasti príjemcu.
 4. Ak chcete zaplatiť za tovar v okamihu doručenia na pošte.

Spoločnosť neúčtuje vklad pre tovar v okamihu objednania. Preto skutočnosť, že dopyt po zaplatení malo vyvolať pochybnosti medzi kupujúcim a núti ich, aby od transakcie odstúpiť kvôli možnému podvodu

Zdieľané hodnotenie výrobku :. 80 ľudí (a)

Okrem vysokej kvality a zárukou originality, oficiálnych predajcov ponúka možnosť akciách a špeciálnych ponúk , v ktorom sa cena tovaru môže byť znížený takmer 2-krát.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *