Proflex 100 pre kĺby - negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky
správy

Proflex 100 pre kĺby – negatívne komentáre, názory, cena, oficiálne internetové stránky

z Artries – biologicky aktívne potravinové látky (BAA), ktorý obsahuje chondroitín sulfát a odporúča ako dodatočný zdroj monosacharidové glukosamínu (jedna zo zložiek chondroitín produkovanej tkaniva chrupavky kĺbov a je súčasťou synoviálnej tekutiny) P. >forma

uvoľnenie a zloženie

Lieková forma Bad Proflex 100 – kapsule: 0,5 g, so špecifickou rybí zápach; v kapsuli obsahuje enzymatický hydrolyzát chrupavky chobotnice, losos, žiarenia a žraloky (60 kusov v plastovej nádobe, papierové kartóny 1 Bank).

Zloženie 1 kapsule:

 • aktívne zložky: chondroitinsulfát – 0068 g, glukosamín – 0,11 g
 • želatína, jedlo farbivo – oxid titaničitý

.

1 kalórie kapsula 1,69

kcal.

Potraviny a energetická hodnota 1 kapsulu: bielkoviny – 0,32 g, 0,07 g sacharidov, tukov – 0,01 g

Vlastnosti zložiek Proflex 100

Akčný kapsule Proflex 100 je založená na vysokej biologickej aktivity jej zložiek. – unikátny prírodný komplex chrupavky unikátny morských živočíchov

Spracovanie surovín sa vykonáva na špeciálne technológie, ktorá umožňuje účinné látky chrupavky v ľahko stráviteľnej rozpustnom stave, významne zvyšuje účinnosť dodatku Artries v porovnaní s tradičnými spôsobmi. Pri požití absorbuje úplne BAD, bez ohľadu na stav gastrointestinálneho traktu (gastrointestinálny trakt). Chondroitín a glukosamín z chrupavky chobotnice, losos, lúče a žraloky majú vysoký stupeň sulfatácie.

Proflex 100 je viaczložkový Dodatok skladá z ľahko stráviteľných látky nevyhnutné pre zdravie kĺbov: glukosamín a chondroitinsulfate (stavebný materiál pre chrupavky), kolagénu a aminokyselín. Nedostatok týchto látok vedie k rýchlemu opotrebovaniu tkaniva chrupavky, zápal kĺbov a ich deformácie. BAD stimuluje produkciu synoviálnej tekutiny, zvýšenie mobility deformovaného spojov, čím sa znižuje bolesť. Rozpustný kolagén v kapsuliach zlepšuje posilnenie kĺbov a väzov malých i veľkých kĺbov.

Aktívne zložky pre spoje Artries má nasledujúce účinok:

 • normalizuje produkciu synoviálna tekutina;
 • spomaľovať odbúravanie chrupavky kĺbov;
 • stimulujú biosyntézu glykozaminoglykánov;
 • prispieť k posilneniu vlasov a nechtov;
 • prispievajú k bolesti kĺbov a chrbtice.

Indikácia Proflex 100

Stav, v ktorom sa odporúča užívať doplnky:

 • zápalové a degeneratívne ochorenia kĺbov (osteoartritída, artritída), – pre prevenciu a ako súčasť komplexného základné terapie;
 • zápalové a metabolické-dystrofické poškodenie kĺbov – k

  urýchleniu regeneračný funkcie tkaniva chrupavky;

 • poškodenia väzy a šľachy urýchliť proces ich vzniku a využitie.
 • používanie kortikosteroidov a NSAID (nesteroidné protizápalové doplnkov) – pre ochranu pred poškodením chrupavky v dôsledku liečby týchto doplnkov;
 • vysoké zaťaženie pohybového aparátu, vrátane profesionálnych športovcov ako tonikum.

i Artries odporúča, aby sa pre posilnenie vlasov a nechtov, zlepšiť pružnosť pokožky, normalizáciu metabolizmu vápnika v kostnom tkanive.

Kontraindikácie Proflex 100

 • dieťa a dospievajúci do 14 rokov veku;
 • tehotenstva a dojčenia;
 • zvýšila individuálna precitlivenosť na zložky.

Odporúčania pre použitie Proflex 100

Kapsule sa užívajú perorálne počas jedla.

Odporúčaný režim dávkovania: deti od 14 i dospelých.

2 ks 2 x denne

Kurz trvá jeden mesiac. V prípade potreby opakujte po 1 mesiaci.

Zvláštne pokyny Proflex 100

BAD pre kĺby Proflex 100 nie je doplnkom.

Uvedomte si, že Preparáty pre křupavku účinná výhradne pre 1 a 2 fázach artritídy, keď chrupavka je ešte hojí. 3. fáze osteoartrózy chrupavka je takmer kompletne zničený a vziať Preparáty pre křupavku k ničomu.

Pravidelné používanie kapsule Artries napomáha spomaliť progresiu degeneratívnych procesov v chrbtici, paravertebrálne mäkkých tkanív a kĺbov. Takže Artries predpísaný priebeh 1-6 mesiacov.

Pred použitím doplnkov jeden by mal poradiť s lekárom.

Podmienky skladovanie Proflex 100

Uchovávajte mimo dosahu detí, suchom a tmavom mieste pri teplote 25 ° C. vzhľadom k vysokej hygroskopickosť kapslí pri použití fľašu s bavlnenou tesnenia by mali byť uložené v uzavretej forme.

Každý človek má nielen jedinečné odtlačky prstov, ale aj jazyk.

Podľa mnohých vedcov, vitamínové komplexy sú prakticky k ničomu pre človeka.

Po páde z osla, je viac pravdepodobné, že zlomiť

väz, než páde z koňa. Proste sa snaží vyvrátiť toto tvrdenie.

Americkí vedci vykonali pokusy na myšiach a dospel k záveru, že melón šťava bráni rozvoju aterosklerózy. Jedna skupina myší pil čistej vody, a druhý melón šťavy. Výsledkom je, že nádoby druhej skupiny boli prosté cholesterolu plakov.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...