správy

PSOR krém psoriázou: recenzia, cena, kde kúpiť

farmakologické drog “PSOR” krém, má jemnú textúru a vôňu.

Lupienka je ochorenie, ktoré je len červené škvrny umiestnené na rôznych častiach kože. Spôsobujú neustáleho svrbenie, silný nepríjemný psychický stav, rovnako ako peeling.

Even liek súčasná úroveň nie je schopný vyrovnať sa s týmto problémom dermatologického a úplne vyliečiť osobu. Lieky môžu znížiť len príznaky a predĺžiť remisii. Liečba by mala byť integrovaná s užívaním drog, všeobecných i miestne účely. V posledných rokoch sa čoraz častejšie s prírodným zložením. Je také prípravky obsahujú krém pre lupienka “PSOR”. Naviac u všetkých liekov užívaných Mestni, to je považované za najúčinnejšie.

krém “PSOR” čo je to?

Aktívne zložky v kréme, účinne ovplyvniť zajatý psoriáza kožných náplastí. Keď k tomu dôjde, hydratačný suchej oblasti kože, odstraňuje podráždenie, svrbenie, šúpanie. Pleť po krátkej dobe sa stáva normálne.

Krém je schopný nielen vyrovnať sa s prejavmi lupienky, ale súťažiť s veľmi suché a popraskané oblasti pokožky. Znamená dokonale hydratuje ju a zabraňuje vzniku hlbokých bolestivých trhlín. Po jeho aplikácii pokožka získava vzhľad zamatový, zmäkne a mäkké. Okrem toho je liečivo má čistiace a antiseptické pôsobenie, čo je dôležité pri liečbe psoriázy.

Tento nástroj možno použiť dospelých, a tiež možnosť pre liečbu detí mladších ako šesť rokov.

Ako drogu?

Krém psoriáza “PSOR” zvyšuje pohyb krvi cievami, a aktívne preniká do hlbších vrstiev kože a vyživuje ich s vitamínmi.

Pozrime sa, čo pozitívne zmeny nastanú v tele chorého v dôsledku používania krému “PSOR”.

 1. odumreté vločky sú odstránené . To je spôsobené tým, že krém je mäkne dobre, po ktorom váhy sú ľahko odstrániť, a koža sa stáva hladkou a dokonca.
 2. Ďalšie nové miesta neboli vytvorené . Tento proces je prerušený, pretože buniek povrchových vrstiev divízie prestanú kože.
 3. Odstraňuje svrbenie a zastaví zápalový proces . Pokožka na postihnutých oblastiach, ktoré nie sú zmluvne.
 4. Je rýchlejšiemu hojenie kože . To sa stáva možné, pretože v horných vrstvách obehu epidermis krvi prichádza do štátnych noriem.
 5. dezinfikované spots . A v dôsledku minimalizuje pravdepodobnosť výskytu sekundárnej infekcie.
 6. Znižuje počet komplikácií . Vzhľadom na skutočnosť, že vývoj tohto ochorenia je zavesený, počet komplikácií je značne znížená.
 7. Pleť je vyrovnaná . Prečo? Koža sa vstrebáva potrebné vitamíny a minerály, a preto sa stáva zdravý.
 8. Dezinfekcia postihnutej oblasti . Ióny striebra vo farmaceutickom zariadení, čistiť a dezinfikovať zapálenú pokožku. Ale podporuje rýchle hojenie trhlín.
 9. nešpiní oblečenie, ale má špecifickú vôňu . Hoci niektorí ľudia nemajú radi vôňu, ale výsledok z používania krému vyhladzuje tento okamih.
 10. V 90% prípadov použitia krému zaisťuje, že zachytená Psoriasis oblasti kože, aby účinne liečiť, a prejavy choroby úplne zmizol.

Tí ľudia, ktorí sa rozhodnú kúpiť krém “PSOR”, musíte si byť istí, v jeho účinnosti. Takže pár slov štatistiky. Droga prešla klinických štúdií vo Francúzsku, ktorého sa zúčastnilo viac ako tisíc ľudí. Tvar a štádium ochorenia u všetkých pacientov bola odlišná. Získané v priebehu experimentu, výsledky prekvapili aj suplementári!

Žiadna taká účastníci štúdie, ktorí neboli zaznamenané incidente pozitívnu zmenu po použití krému “PSOR”. 90% pacientov s príznakmi ochorenia psoriáza bola úplne preč, a 10% malo pozitívne zmeny.

Zloženie

krém “PSOR” má vo svojom zložení iba prírodné zložky.

 1. vody. Jej prítomnosť umožňuje koži získať požadovaný výkon a, čo je najdôležitejšie, hydratáciu. Voda sa čistí iba z najrôznejších škodlivých látok.
 2. Grease . Pozitívny vplyv na čistenie pokožky kazov psoriatickej vráti postihnutú plochu primárnej pružnosti. Tukový zvyšuje účinok ostatných zložiek obsiahnutých v kréme z psoriázy.
 3. Vazelína . Zabraňuje lúpanie, zjemňuje a chráni pokožku pred nežiadúcimi vonkajšími faktormi, a tiež účinne lieči praskliny.
 4. lanolín . Dlho používa v kozmetike na prípravu liečivých mastí. Má schopnosť prenikať do hlbších vrstiev kože a nasýtenia je s vlhkosťou, ktorá pretrváva po dlhú dobu.
 5. Birch tar . Je to vynikajúci antiseptické, ktorý má protizápalové účinky, rovnako ako antimykotiká.
 6. S . Zachová a chráni pred negatívnymi vplyvmi vonkajšieho poťahu kože.
 7. Oil naftalén . To je považované za hlavná zložka, ktorá bojuje s lupienkou. Pod vplyvom tejto zložky znižuje potenie (tekutiny, ktorá sa uvoľňuje z malých krvných ciev v priebehu zápalového procesu) a zranenie sa hojí rýchlo mizne neustále svrbenie, úľavu od bolesti v postihnutých oblastiach. Tento komponent je dobrá anestetikum a má antimikrobiálne a antipruritika účinok.
 8. More-rešetliakový olej. účinne funguje na postihnutú suchú pokožku, pretože rakytník rešetliakový je bohatý na rôzne vitamíny. Vitamín hydratuje a tóny epidermis; vitamínu E spomaľuje proces starnutia kože; vitamín C prispieva k zachovaniu svojej pružnosti.
 9. mätový olej . Tento komponent pórov a produkcia mazu sa normalizuje. Mätová silica je dobrý antiseptický, ale tiež znižuje zápal a má antibakteriálne vlastnosti.
 10. pestrec mariánsky extrakt . Účinne obnoviť hornej dermálnej vrstvy. Extrakt podporuje delenie buniek a zlepšiť ich štruktúru.
 11. Sladké drievko . Zabraňuje rozvoju zápalu, alergických reakcií, je silné kapiláry, zlepšuje krvný obeh.
 12. Rad listy . Sú skvelý antiseptické, pretože kvôli trieslovín potlačenie patogénnych mikroorganizmov.
 13. Eucalyptus . Má proti parazitom a antibakteriálny účinok, normalizuje činnosť mazových žliaz, tlmí bolesť a svrbenie.
 14. Sage . Jemne čistí pokožku a dezinfikuje to omladzuje a obnovuje epitel.
Všetky tieto prírodné zložky miešajú v smotane v určitých pomeroch, majú dobrý účinok v boji proti lupienky.

metóda aplikácie

Cream “PSOR” je používaný v súlade s pokynmi, ktoré je pripojené k droge. Schéma lieku závisí na tom, ako vyhlásil stupeň poškodenia psoriázy pokožky. Napríklad, ak tam je veľa región peeling, a koža je veľmi suchá, potom naneste krém niekoľkokrát denne. Tento postup sa najlepšie vykonáva po užití sprchovací kút, vaňa alebo po umývaní oblasti kože, ktoré budú liečiť krému. Vec je potrebné mať na mysli jeden dôležitý bod: pleť pred nanesením krému je potrebné dôkladne vysušiť.

Ak chcete zlepšiť proces hojenia a urýchliť výsledky, je nutné krém ošetrených plôch na pokrytie voskovaný papier a pripevnite ju pomocou náplasť. Papier písať po dobu niekoľkých hodín.

Akonáhle je dráždenie a svrbenie pominie, ale koža je dostatočne vlhký, krém môže byť aplikovaný raz alebo dvakrát denne.

Pokyny k blízkym: pamätajte, prosím, že psoriáza spôsobuje psychické ťažkosti. Z tohto dôvodu, ľudia sa môžu stať nekomunikatívne, stiahnuť sa do seba, alebo sa stane podráždený. Ak váš rodinný príslušník trpí týmto ochorením, je potrebné uplatniť maximálnu trpezlivosť, starostlivosť a pozornosť. Naozaj chýba pacienta, pretože pozitívne emócie je veľmi dôležitú úlohu v procese obnovy.

Svedectvo

Cream “PSOR” v prvom rade, je nástroj, ako sa zbaviť kožných ochorení lupienka. Avšak, to môže vyriešiť ďalšie problémy, ako sú:

 • Candida paronychie, ktorý má vplyv na periungual oblasť;
 • pityriasis versicolor;
 • trihofitii, vzrušujúce kože a nechtov doska;
 • seboroická dermatitída, ktorá má vplyv na pokožku hlavy koži;
 • ekzém;
 • herpes infekcia;
 • akné;
 • onychomykóza nechtov dosiek;
 • hubových infekcií a folikulitída;
 • šindle;
 • plesňové sepsy.

Kontraindikácie

Priame kontraindikácie použitie krému “PSOR” je precitlivenosť (alergia), aspoň jedna zložka liečiva. Preto pred použitím testu produktu by mala byť vykonaná. K tomu budete potrebovať malú plochu procesu pokožky krémom a necháme na jeden deň. Ak sa po 24 hodinách koža nie je červenať, nezdá dráždenie alebo iné nežiaduce účinky, možno použiť liek.

Pred nanesením krému je dobré konzultovať s suplementárom, aby sa zabránilo nepríjemným situáciám.

Kde kúpiť

Predám “PSOR” možno objednať krém na oficiálnych stránkach výrobcu. To je najlepší a spoľahlivou voľbou, pretože tu máte zaručenú kvalitu tohto farmaceutického produktu. A to v poradí, potvrdené osvedčenie. Tvorba poradí na ďalších miestach, riskujete kúpiť falošný, ktorý, samozrejme, nebude dávať požadovaný výsledok.

Ak chcete objednať krém na lupienku cez internet, stačí vykonať nasledujúce:

 • nájdete na webových stránkach výrobcu krému “PSOR” A správne vyplniť objednávkový formulár;
 • Po výzve operátora na povinnosť odpovedať na otázky správne dať svoje kontaktné údaje, aby diskutovali s ním o výhodnú možnosť dodávky smotany;
 • byť istí, že na objasnenie zmeny v nákladoch na kréme, ktorý je uvedený na webových stránkach;
 • po pôrode krému by mali byť ochotní zaplatiť.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *