Krása

Realquit – názory, komentáre, cena, je to stojí za nákup?

Fajčenie problém snaží riešiť rôznymi spôsobmi – viď celý motivačný knihy pomôcť prestať fajčiť, produkuje veľké množstvo finančných prostriedkov, nikotínových náhrad pre cigarety. Ale nemohol opustiť zvyk nie je pre každého, posledný samotná cigareta nie je k dispozícii, fajčiar siahne po druhej. Ak chcete úspešne skončiť, môžete začať používať magnety Realquit.

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

Funkcia je Realquit bol vyvinutý v 50-tych rokoch francúzskej Neurológ poľa Nogi, skúmali vplyv akupunktúrnych bodov na zdravie a ľudského správania. Potom, čo sa zistilo, že, keď je vystavená až do bodu Shen muži v uchu môže výrazne znížiť chuť na nikotíne. Po dlhej štúdium týchto akupunktúrnych bodov bol vyvinutý magnety Realquit, ktoré vyplývajú z fajčenia pre mnoho.

Súprava musí obsahovať:

 • biomagnify so zlatom (dva kusy);
 • plné návod na použitie.

Princíp fungovania magnetov proti fajčeniu

Point, dopad, ktorý pomáha znižovať chuť fajčiť, ktorý sa nachádza v uchu. Môžu mať vplyv na rôzne spôsoby :. vstreknúť špeciálny ihly do akupunktúrne sedenie, alebo self-masáž

Biomagnify Realquit jednoducho pripojená k uší. Nespôsobujú žiadne ťažkosti, nenechávajte dierky a iné značky. Sú veľmi jednoduché použitie a účinnosť je potvrdená početnými pozitívne recenzie. Vyhľadanie akupunktúra špecialista, ktorý má osobitné schválenie, nie je možné v každom meste, a prestať sa snaží vôbec, raz zahnutý. Tento nástroj rýchlo a bezbolestne vyriešiť problém fajčenia. Cena, ktorú zaplatí za menej ako mesiac, keď sa rozlúčili so závislosťou.

Magnety Realquit ovplyvňujú aktívnej zóny do ucha po celú dobu, kým nie sú stanovené. Môžete ich nosiť celé hodiny bez toho, aby boli rušení nepohodlie alebo vedľajších účinkov. Zabudnite na základe takých magnety sú len prvý fyzický túžba zmizne, a potom psychologický. Tieto názory tých, ktorí boli schopní prestať fajčiť s magnetmi, tvrdí, že žiadne utrpenie na odstúpenie, nie je už o týždeň neskôr. Clip in-ear stačí tak, aby nedošlo k náhodnému zlomiť a nezačať fajčiť znova. Pre objednanie Realquit, prejdite na web výrobcu práve teraz, cenu magnetov na splatenie už po 2 týždňoch odvykania cigarety!

Výhody použitia Realquit

výhody biomagnetické Realquit, v porovnaní s inými prostriedkami závislosti na nikotíne:

 • nie sú náhradou za nikotínu;
 • Použitie je úplne bezbolestné;
 • takmer žiadne kontraindikácie;
 • Použitie nezahŕňa jasnú grafiku;
 • Účinnosť dosahuje 97%;
 • Výsledky sú viditeľné už po 1-2 dni po začiatku aplikácie.

Pozitívne recenzie na Realquit mnoho v Európe i mimo nej. Tento nástroj je k dispozícii pre každého fajčiara, nebude vám ublížiť, a skutočne pomáha proti závislosti. Na rozdiel od magnetov rôznych tabliet majú veľký zoznam kontraindikácií a vedľajších účinkov.

Mnoho náročný nie je prvýkrát pomocou Realquit upustiť závislosť bolo oveľa jednoduchšie. Túžba dym zmizne po mesiaci užívania, nie je znovu objaviť. A ak ste preskúmať názory, môžete si všimnúť, že mnoho fajčiarov neverí v účinnosť, ale v mojej vlastnej skúsenosti, že bol presvedčený. Pre objednanie magnety proti fajčeniu môže byť ktokoľvek, a potom sa snažiť pre seba a podeľte sa o svoj názor tým, že píše na oficiálnych stránkach.

Je potrebné s ohľadom na to, čo sa výhradne kúpiť magnetmi z oficiálnych stránok. Falzifikátov na trhu dnes existuje mnoho: vďaka účinnosti a popularite, čo znamená, podvodníci v zhone profitovať z neho

.

Kontraindikácie Realquit

Existuje celý rad kontraindikácií, ktoré Realquit sa neodporúča, a to najmä bez súhlasu lekára:

 • Tehotenstvo;
 • Nosenie elektrickej kardiostimulátory;
 • Nosenie nedoslýchavosti ,.

Magnety Realquit nespôsobí žiadnu škodu, nespôsobujú alergickú reakciu ov. Naopak, je možné prestať fajčiť a zároveň zlepšiť celkový zdravotný stav. Mizne dych, oblečenie nie sú napustené dymom, zotavuje dych, Fajčenie nie je vypracovaný.

Realquit pokyny na použitie

Použiť magnety fajčenie má Realquit celkom jednoduchý:

 1. Pred inštaláciou magnetov umyť a suché ruky.
 2. Na nastavenie biomagnify v uchu v bode Shen mužov.
 3. Malý magnet je umiestnený na vnútornej strane, veľký. – externý
 4. pravákov umiestniť magnety v pravom uchu je ľavák je vľavo.
 5. Je potrebné, aby sa mohli nosiť 2-4 hodiny denne. Môžete prerušiť 2 hodiny ráno a 2 večer.
 6. Snaha úplne fajčiť zmizne po jednoduchom mesiaci používania. Potom z ďalšieho používania môže byť upustené.
 7. OL>

  , zatiaľ čo aplikácie magnetov, môžete robiť všetky obvyklé veci. Oni sú najlepšie nosiť v priebehu prázdnin, kedy mozog je uvoľnená. Impulzy zo stimulovaných bodov prejsť priamo do mozgu, ktorý potom eliminuje túžbu po fajčení. Ako sa zbaviť zlých návykov bude prebiehať hladko a takmer bez povšimnutia. Stratil fyzickú potrebu fajčiť zmizne psychologické baženie.

  Ak ešte poznamenať, nepohodlie, že je nutné odstrániť magnetmi a použiť znovu o niečo neskôr. Môžete tiež rozdeliť čas aplikácie v malých segmentoch po celý deň. Ak sa chcete zbaviť zlozvykov sa Realquit naozaj jednoduché.

  Fajčiari Skúsenosť fajčenie, ktorý je veľmi dlhý, môžete kombinovať uplatňovanie biomagnets s inými spôsobmi riešenia. Na siedmy deň za použitia Realquit musieť úplne prestať fajčiť, a to aj v prípade predchádzajúcich dňoch bolo len schopné znížiť počet cigariet. Tieto názory tých, ktorí prestali fajčiť pomocou Realquit naznačujú, že kurz môže byť rovnako dlhé mesiace, takže v skratke: tu individuálne. Avšak, to sa neodporúča nosiť dlhšie ako 4 hodiny, ale aj počas spánku.

  Názor odborníka Realquit

  Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

  svojim pacientom I a mnoho mojich kolegov, proti fajčeniu radia používať magnety Realquit. Metodika akupunktúrne akcie v mieste, Shen mužov v uchu Zaujímal som sa o veľmi dlhú dobu. Potešilo ma, že na trhu sa konečne objavili jednoduchý a účinný nástroj. Zabudnite na škodlivý zvyk, to dopadá aj tí, ktorí po roky zneužíval nielen nikotín, ale fajčenie a ďalších látok. V ich účinnosti, som presvedčený, zakaždým, keď, ako sa obohacujúce spätnú väzbu.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...