správy

Shark Oil žraločia olej na kĺby: recenzie, cena, kde kúpiť

Čo je to Shark Oil?

Bolesť je signál z telesa, signalizácia vážnej poruche akejkoľvek časti. Existuje asi 10 druhov fyzickej bolesti, z ktorých každá spôsobuje extrémnu nepohodlie. Niektoré z nich sú ľahko upokojiť. Napríklad bolesť plytké rezu, alebo náhle bolesti hlavy spôsobené, povedzme, náhle zmeny počasia. V takýchto prípadoch je dostatočné pre liečbu rany s peroxidom, rozter jódu / zelenej farby a pitie protikŕčové pilulky. Ale tam sú také bolesti, liečba, ktorá je dlhá doba. Niektoré z nich sú bolesti v kĺboch.

U človeka je približne 230 až 360 spoje. Tieto jedinečné mechanizmy spájajúcej kosť. Pomáhajú nám ľubovoľne meniť polohu tela v priestore: sedieť, stáť, športovať, aby príbory, písanie na počítači, atď Keď kĺby sú zdravé, nemyslíme si, že o tom, čo náročný práce robia a ako moc môžeme pomôcť. Ale s vekom, bohužiaľ, sa mení. Spojovací mechanizmus stráca mobility začína bolieť.

Ale nielen u starších pacientov sú náchylné k nepríjemným pocitom medzi kosťami. Ochorenie kĺbov skôr či neskôr sa vyskytujú v živote každého človeka, dokonca aj mladí. záťaž zranenia spôsobené obezitou, systémové infekcie, autoimunitné ochorenia, nanášanie soli (kryštály kyseliny močovej) …. Tieto a iné faktory môžu spôsobiť neznesiteľnou bolesťou kĺbov.

Je potrebné poznamenať, že otepľovanie krém a masť sú tu kontraindikované. Jedným z hlavných dôvodov pre popísané bolesť je zápal a / alebo opuch. Zatepľovanie liečivá zvyšujú prietok krvi, rozširuje cievy, čím sa zvyšuje zápalový proces. Čo mám robiť?

Jedným z najúčinnejších spôsobov liečby bolesti a jej príčiny je použitie krémov a mastí na báze žraločia tuku, ako je napríklad krém “Shark Oil”.

Ako funguje

Pozitívny vplyv na poškodenom kĺbu je vzhľadom k prirodzenej súčasti zahrnuté v prípravku. Hlavnou z nich je tučný žralok. To je lokalizované v pečeni morskej dravca, sú známe pre svoje vynikajúce zdravie, dlhovekosť (môže žiť až na 80-100 rokov), rýchle hojenie rán a iných závideniahodnú vlastností. V tukovej kompozície odhalilo nasledujúce látky:

 • Omega-3-kyselina. Ochrana proti vzniku artritídy, zápal mezikostní kĺbov, artritídy. Posilniť pohybový aparát. Preveďte štruktúrne funkciu (bunková membrána forma), odstraňuje cholesterol, normalizuje metabolizmus, atď
 • skvalén. Natural bojovník proti rakovinovým bunkám. Antimikrobiálne, antikarcinogénne, antimykotikum. Dobre hojí rany, posilňuje imunitu, čistí krv, gastrointestinálny trakt a obličky od toxínov.
 • alkyglycerolov. Pomocník bunky odolávať pôsobeniu voľných radikálov, posilňujú imunitný ochranu. Užitočné pri artritíde.
 • squalamin. Unique antibiotikum boja proti rade patogénov, chráni pred infekciami.
 • vitamíny A, E, D, zinok, meď, železo. Spektrum účinku týchto vitamínov a minerálnych látok je veľmi široký. Sú nevyhnutné pre každý ľudský organizmus.

Jedinečné vlastnosti tukových zložiek žralokov, aby to nenahraditeľný bojovník proti všetkým druhom ochorenia, vrátane ochorení kĺbov. Početné klinické štúdie potvrdili účinnosť liekov obsahujúcich odpadový produkt morského predátora. Je šetrný k životnému prostrediu, dary prírody.

Použiť krém Shark Oil pomôže:

 • , aby sa predišlo nebezpečenstvu akumulácie solí (kryštály kyseliny močovej);
 • obnoviť pohyblivosť a aktivitu intercostals kĺbov, pružnosti a pevnosti tkanív;
 • na úľavu od bolesti a opuchy.
Tiež prírodný produkt môže byť skvelý preventívne opatrenia, aby sa zabránilo vzniku bolesti kĺbov.

Krém

Hlavná súčasť účinných prostriedkov žralok tuku . Lieči rany, obnovuje chrupavky, kĺbov, tkaniva, atď však prípravok obsahuje:

 • chondroitín (súčasť kĺbovej chrupavky). Dáva mu elasticity, flexibility. Zvyšuje pohyblivosť kĺbov, zvyšuje ich pevnosť a aktivitu. Má analgetický účinok.
 • gáfor. známej liečivo má protizápalové, upokojujúce, analgetické vlastnosti. Upokojuje zapálené miesta, zmierňuje opuchy.
 • Glukosamín. tiež zahrnuté do zloženia kĺbovej chrupavky. Je stimulant procesu obnovy. Zvyšuje priepustnosť hlavné zložky liečiva.
Tieto zložky zvýšiť účinok žraločia tuku. Oni tiež zabrániť deštrukcii kĺbového tkaniva, upokojuje zapálené miesta a ktorým sa pozastavujú rozvoju komplikácií viesť k obnoveniu poškodených kĺbov.

metóda aplikácie

Pred skutočné využitie je veľmi dôležité skontrolovať nástroj pre kompatibilitu s vašou pokožkou. Napriek skutočnosti, že krém nie je alergénne, je nutné vziať do úvahy individuálne vlastnosti organizmu. Takže aj keď nie ste vlastníkom hyperaktívne imunitný systém, ale vykonajte skúšobný test. K tomu, naneste malé množstvo Shark Oil k oblasti predlaktia alebo lakťa. Ak počas jednej hodiny nedôjde k zápalovej reakcie, nástroj pre vás.

Vaše ďalšie kroky:

 1. Naneste krém na mieste, kde ste sa stretli bolesť.
 2. Masáž jemne vmasírujte do pokožky. Oblasť trenia musí zachytiť nielen miesto bolesti, ale priestor okolo nej.
 3. Počkajte, kým sa liečivo úplne absorbuje (približne 15-20 minút).

i efektívna je nanášanie obklad. Ak chcete vyššie uvedené kroky, potom zabaliť postihnutého kĺbu je suché, husté, ale mäkký handričku. Držte obklad po dobu asi pol hodiny. Potom sa obväz môže byť odstránený.

Postup popísaný vyššie by mali byť vykonávané 1-2 krát denne (najlepšie pred spaním). Liečba by mala nastať po dobu 4 mesiacov. Až potom budete môcť úplne zbaviť bolestí, ťahanie bolesť v miestach mezikostní prípojky. Aj keď pozitívny efekt bol pozorovaný už po 2-3 týždňoch užívania.

Pre prevenciu, že stačí použiť 1 krát týždenne. Predmet: 3 mesiace.

Je potrebné poznamenať, že žraločej olej na bolesti kĺbov nie je všeliekom. To eliminuje účinky choroby, ktorá spôsobila bolesť. V prípade, že príčinou problémov sú poruchy vnútorných orgánov, rovnako ako rad infekcií, autoimunitných ochorení, obezity, atď, je potrebné s nimi zaobchádzať. Iba bude komplexný prístup k podpore zdravia moci úplne zbaviť vznikajúcich problémov.

V prípade, že bolesť vznikla v dôsledku zmien súvisiacich so starnutím obyvateľstva, a to súbežne s krémom musíte vziať vitamín tonikum lieky na posilnenie kostí, svalov a kĺbového tkaniva. Tiež nezabudnite na uskutočniteľný fyzickej aktivity, čerstvý vzduch, cvičenie.

Svedectvo

krém je určený na použitie ľuďmi, ktorí trpia bolesťou kĺbov spôsobené:

 • ochorenie rôznych etiológiou;
 • prestúpil fyzické zranenia;
 • vekové zmeny v tele.
Je vhodný aj ako preventívna liečba športovcov čelí silným stresom; starší ľudia (po 40-45 rokov); tých, ktorí majú veľkú váhu.

Kontraindikácie

tuk žralok sa zvyčajne dobre znáša, ale v kombinácii s gáfrom, môže spôsobiť u citlivých osôb alergické reakcie. Preto sa pred použitím poraďte so svojím alergológa a / alebo imunológ alebo len zložiť skúšku pre kompatibilitu s liečivom.

Priame kontraindikácie sú:

 • rôzne vyrážky na oblasť kože, kde je potrebné vykonať ošetrenie krém;
 • popáleniny, škrty, iné poškodenia;
 • vydutín veľkých ciev;
 • závažné ochorenia kardiovaskulárneho systému.

Cena

Cream “žraločí olej” je možné zakúpiť v mnohých internetových obchodoch. Vo väčšine z nich sa cena tovaru neprimerane nízka, čo ukazuje nehorázne falzifikát. Vzhľadom k tomu, tejto vzácnej prírodné zložky, ako je napríklad olej, žraloka extrahované z pečene morskej dravca, nemôže byť lacné. Preto voľba predajca vyrábať zodpovedne. Pamätať: nekvalitný tovar bude liečiť nielen svoju chorobu, ale môže spôsobiť ďalšie komplikácie.

Oficiálne distribútor zapojený do realizácie kvalitného výrobku, predávať v rôznych krajinách v tejto cene:

 • v Rusku 990 rubľov;
 • Kirgizsku 1900 kg;
 • na Ukrajine 450 Sk;
 • Moldova 400 lei;
 • v Kazachstane 8990 tenge;
 • v Bielorusku 339 000 rubľov. rubľov.

Samostatne budete musieť zaplatiť prepravné náklady, ktoré závisí na vašej polohe.

Kde kúpiť

Predám tuku žraloka Shark Oil je k dispozícii na oficiálnych stránkach realizátora. Predávať produkt on robil po mnoho rokov. Po dlhú dobu sa podarilo získať veľmi dobrú povesť, čo stratiť nedáva zmysel. Z tohto dôvodu je kvalita produktu, ktorý vychádza priamo od výrobcu skladu. 100% výsledok je zaručený.

Pre objednanie “tučný žralok” od bolesti kĺbov musíte navštíviť oficiálne stránky predajcu a nechať tam žiadosť. Správca firma Vás bude kontaktovať, aby objasnila všetky podrobnosti o nákupe a potvrdení objednávky.

Platba “na dobierku” po obdržaní lieku.

Dodávka v Moskve a Petrohrade po dobu 2-3 dní. V odľahlých kútov Ruskej federácie obal výrobku môže ísť až na 2 týždne.

Realizátorom pracuje v súlade s právnymi predpismi o právach spotrebiteľov a na diaľku, teda zaručuje právo na vrátenie peňazí. Ten tiež dodržiava zásady ochrany osobných údajov. Viac informácií o výrobku, dodávky, platby a záruky možno nájsť priamo na oficiálnych stránkach distribútora.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *