Smartwatch A1 - hodinky, názory, cena, komentáre, oficiálne stránky
správy

Smartwatch A1 – hodinky, názory, cena, komentáre, oficiálne stránky

Popis

SmartwatchA1 je ďalší skvelý šikovný hodinky

segmentu lacné. A1 chytré hodinky osloví fanúšikov Apple, a na rozdiel od modelu GT08 majú ešte väčšiu podobnosť so slávnou “Apple” značku. Inteligentné hodinky má typ zatváracie, presne rovnaký ako Apple hodinky, rovnako ako Umiestnenie tlačidla hodín A1 je rovnaká ako “Apple”. SmartwatchA1 mať dobrý dizajn a

rovnakú funkcionalitu.

Prečo kupovať SmartwatchA1

SmartwatchA1 je vyrobená z kovového telesa, natretý vysoko kvalitné trvalou povrchovou úpravou. Prístroj je k dispozícii v nasledujúcich farbách: čiernej a striebornej. Popruhy na gadget sú čierna, červená, zelená, modrá a biela. Skriňa zariadenie má obdĺžnikový tvar, s ľahko zaoblenými hranami. Prístroj je vybavený jedným fyzickej tlačidlo umiestnené na pravej strane skrine, nad stredom, rovnako ako Apple hodinky. Tlačidlo modelu A1 sa točí, ale rotácia je iba dekoratívny. Keď stlačíte tlačidlo pre zapnutie / vypnutie hodinky a tiež zapnúť zobrazenie / vypnutie obrazu.

Na ľavej strane tela gadget má zástrčku bezpečne pokrýva USB konektor pre nabíjanie inteligentné hodinky. SIM karta a pamäťová karta sú umiestnené pod zadným krytom prístroja je vyrobený z plastu. Ak chcete odstrániť kryt, musíte pripojiť svoj prst nad rímsou s jednou rukou.

Náramok SmartwatchA1 je dostatočne flexibilný, vyrobený z mäkké a príjemné na dotyk silikónu. Popruh je veľmi odolné a spoľahlivé. To nie je ľahké zlomiť. Ako už bolo spomenuté, spona je vytvorená presahom a má bezpečné upevnenie. Ľubovoľne náramok vráti späť.

SmartwatchA1 – funkčnosť

 • Hovory – SmartwatchA1 môže byť použitá samostatne, inštaláciou SIM karty v gadget. To znamená, že chytré hodinky stala plnohodnotným SmartWatch na ruky, s ktorým môžete volať, a teda prijímať prichádzajúce hovory, SIM hodín.
 • SMS ako u každého smartphone, šikovný hodinky nechať sa textových správ nehovoriac o príjem a čítanie je od ostatných účastníkov.
 • Zobrazuje čas. SmartwatchA1 je ešte aj hodinky. A pre zobrazenie času na zariadení v predvolenom nastavení sú predinštalované tri rôzne displeja. Môžete si vybrať podľa chuti. Mimochodom, tam sú remeselníci, ktorí pereproshit gadget, nastaviť úplne nový displej zobrazujúci čas.
 • Oznámenie. Smartphone – smartphone, hodinky hodiny. Ale napriek tomu, ktorého hlavnou funkciou je inteligentný hodiniek je prijímanie oznámení z rôznych aplikácií na

  váš smartphone. V režime párovania, SmartwatchA1 s mobilným telefónom cez Bluetooth, budete dostávať oznámenia o všetkých prichádzajúcich hovorov z mobilného telefónu. Tiež dostanete upozornenie SMS, prvý riadok, ktorý možno čítať len pri pohľade na hodiny. A inštalácia špeciálnych mobilných aplikácií pre chytré gadget s názvom BT Notifier chytré hodinky chytré hodinky dostane oznámenie o úplne všetky aplikácie v telefóne.

 • Fitness funkcie. Watch chytré hodinky má takmer všetky funkcie fitness trackerov. Tento krokomer, a počet spálených kalórií. Okrem toho je monitorovanie a spánok sledovanie sedavý spôsob.
 • Kalkulačka – gadget má zabudovaný-in kalkulačku. A keď už nič iné, môžeme deliť, násobiť, sčítať a odčítať čísla pomocou mazaného zariadenia priamo zo svojho zápästia.
 • Nahrávač chytré hodinky je obdarený hlasový záznamník. Aby

  bolo možné ju používať, nezabudnite nastaviť pamäťovú kartu zariadenia si svoje nahrávky na videorekordér.

 • V kalendári je ešte jedna užitočná aplikácia vo svojom inteligentný gadget. Keď kalendár je doslova aj obrazne po ruke, si nenechajte ujsť významné udalosti vo svojom “kalendár”.
 • Multimodeling – na SmartwatchA1, môžete nastaviť viac alarmov. Môžete ich použiť ako prebudení v dopoludňajších hodinách, a len ako pripomenutie.
 • Audio prehrávač. Inteligentné hodinky sú chytrí, môžete použiť buď na ovládanie hudby na smartphonu alebo počúvať hudbu súbory sami hodín. Súčasne môžete počúvať hudbu cez reproduktory hodín, alebo pripojením cez Bluetooth slúchadiel reproduktorov alebo Bluetooth.
 • ovládanie

 • Fotoaparát smartfónu. Jednou z funkcií chytrých hodín A1 je vzdialený telefón s fotoaparátom, pripojený cez Bluetooth. To môže byť užitočné napríklad vykonať chrličmi, natiahol ruku čo najďalej od seba.
 • Anti-lost – alebo funkcie Antipater. Užitočnou funkciou pre tých, ktorí sledovať telefón A1 vám nedovolí stratiť svoj smartphone. Koniec koncov, keď anti-stratené, hodinky budú pri vyberaní zo synchronizovaného smartphone dlhšie ako 10 metrov pípnutie.

Ak zhrnieme, môžeme povedať, že

SmartwatchA1 je skvelá voľba lacného chytré hodinky. Majú roztomilá dizajnom a má širokú škálu funkcií.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...