správy

Spot-G – stimulačný gél pre ženy: recenzia, cena, kde kúpiť

Čo je to Spot-G?

Inovatívne prostriedky Spot-G sa stal skutočným objavom pre ženy, ktorí nie sú spokojní s kvalitou sexu. To bol špeciálne vyvinutý, aby sa zvýšila citlivosť erotogénnych zón. Výsledkom je pocit intimity živšie. Súbežne, zvýšené trvania a frekvencie orgazmu.

Ten človek príležitosť vystúpiť v očiach svojho partnera. Je dostatočne stimulovať jej G-bod s prstom, mazané v tomto jedinečnom mazivá. Tá žena dostane sa tak pôsobivé pocit, ktorý sa bude chcieť znovu a znovu zažiť. Podľa hodnotenia, nástroj podporuje nástup orgazmus pri každom pohlavnom styku.

Sexuálne poruchy sú pozorované v obrovskom počte žien, vrátane mladých ľudí. Mnohí z nich nie sú spokojní s intimitu s partnermi. Niektoré nepociťujú sexuálnu príťažlivosť. Iní, a dokonca aj myšlienka na sex vám hnusí. Často ženy objavujú bolestivé, keď majú sex.

Dôvody môžu byť rôzne z psychologického na fyziologické. Možno, že nedostatok potešenie zo sexu je priamo súvisí s hormonálnymi poruchami alebo lieky. V každom prípade, že to nie je normálne, a zvyčajne stane výsledkom rodinné problémy. Okrem toho nedostatok pravidelného sexuálneho uvoľnenia spúšťa rozvoj depresívnych porúch. Podľa suplementárov, to je často príčinou kardiovaskulárnych ochorení.

Preto pri nízkej dráždivosti, nespokojnosti s pohlavným stykom, frigidita gél Spot-G je optimálne riešenie problému. To má pozitívny vplyv na emocionálne a fyzické zdravie. Stále viac suplementárov predpisovať tento nový nástroj pre svojich pacientov v rámci komplexnej liečbe sexuálnych porúch.

Nové bodové stimulácia gélovou G jedinečný vývoj amerických vedcov, ktorá bola dlho stráženým tajomstvom. Až teraz sa stalo k dispozícii každému.

Ako funguje

Až po 1-2 minútach po nanesení Spot-G aktiviziruyutsya prietok krvi do pohlavných orgánov. Tento efekt je dosiahnutý vďaka unikátnej prírodné zložky v kompozícii aminokyselina s názvom L-arginín. Výsledkom je, že svaly pošvy relaxáciu, zvyšuje množstvo emitovaného maziva.

intímnu hygienu má priaznivý vplyv na funkciu celého reprodukčného systému. Z tohto dôvodu sexuálne vzťahy stali veľmi jasná. Čím silnejšie žena je nadšená a začne zažiť intenzívny orgazmus. Ten človek sa oneskorením ejakulácia, ktorý zvyšuje dĺžku pohlavného styku.

 • Stimuluje prietok krvi do pohlavných orgánov . Zvyšuje citlivosť bodu G sa ju ovplyvňovať počas pohlavného styku. Sex sa predlžuje v čase, a ten pocit je živšie a hlboký. Žena začne zažiť viac a intenzívny orgazmus. Zlepšenie prekrvenie pohlavných orgánov bráni vzniku gynekologických ochorení.
 • zvyšuje sekréciu pohlavných hormónov . Pri nechránenom pohlavnom styku žena dostane od partnera androgénov. Sú nevyhnutné pre slabšie pohlavie k zvýšeniu sexuálnej aktivity, rýchle myslenie a vytrvalosť. Bez infúzie mužských hormónov mimo ženské telo produkuje je sám. V dôsledku toho, že sa opotrebováva rýchlejšie.
 • podporuje hydratáciu pohlavných orgánov . Za predpokladu, ľahké a bezbolestné zavedenie penisu do pošvy. Akékoľvek nepohodlie je eliminovaný.
 • Chráni pokožku pred baktériami . Obálkovanie kože, nástroj neumožňuje patogénne mikroorganizmy presakovať cez trhliny. Zabraňuje riziko zápalu a gynekologických ochorení.
 • Má komplexný účinok na reprodukčný systém ženy . Zvyšuje libido a úzkosť. V dôsledku bežného psychického stavu, zlepšuje náladu. Paralelné prísť do normálnych metabolických procesov v tele.

Použitie jedinečného mazivá pre stimuláciu G-bod pomáha pár, aby ich sexuálny život jasnejšie. Ženy majú zvýšenú úzkosť a objaví sa intenzívne orgazmus. Výsledkom je, že jej partner začne sa dostať viac uspokojenie z intimity.

Zloženie

Všetky zložky na Spot-G úplne prirodzené a dobre tolerovaného ženského tela. Akékoľvek chemické prísady sú odstránené. Tak nepohodlie pri alebo po sexe je úplne vylúčený. Nástroj nie je návykový, môže byť použitie na dlhú dobu. Negatívne účinky a komplikácie sú vylúčené.

Každá zložka gélu za niektoré účinky. Dohromady hydratujú pohlavných orgánov, stimuluje sekréciu vaginálne lubrikácia, bráni baktériám. Pohlavný styk sa stáva dlho, príjemné a bezpečné.

 1. Lubrajel 11XD je špeciálna látka, ktorá sa používa ako zahusťovadlo. To sa vzťahuje na koži s páskou, a cez ňu preniká vlhkosť. Zložka hydratuje samčie a samičie pohlavné orgány, stimuluje sekréciu vaginálnej mazanie. Tým sa znižuje nepohodlie stalo pri súloži v dôsledku nedostatku vlhkosti. Zvyšuje vzrušenie a následne zvyšuje potešenie zo sexu.
 2. L-arginín je mimoriadne užitočná aminokyselina. To zrýchľuje prietok krvi do panvových orgánov, takže orgazmus prichádzajú rýchlejšie a častejšie. Ich závažnosť je tiež zvyšuje. Súbežne s tým sa látka stimuluje produkciu rastového hormónu. To tiež bojuje s mastnými vkladov, a podporuje hojenie rán.
 3. Glycerín komponenta používa v zložení mnohých kozmetických prípravkov. Aktívne hydratuje pokožku.
 4. fenoxyetanol je vynikajúci antiseptikum. Tiež látka účinne bojuje rast škodlivých mikróbov infekcií. Podporuje mäknutie tkanív.
 5. Ethylhexylglycerin prírodný antioxidant, ktorý prispieva k zvlhčeniu vaginálnej steny. Zároveň sa zvyšuje sekréciu prírodného mazanie. Zavedenie penisu sa stáva pohodlné a bezbolestné.
 6. Capriglione je extrakt z kokosu. Má antibakteriálny účinok, zabraňuje rastu baktérií. Súbežne, tóny a zmäkčuje pokožku.
Všetky ingrediencie použiteľné aj samostatne, ale spoločne sa stal vysoko efektívna kombinácia. Libido sa v 100% prípadov, čo zvyšuje kvalitu sexuálneho života zvýšila.

metóda aplikácie

v návode na Spot-G použitia náradia navrhuje tri rôzne metódy, z čoho vyberať. Žena ju možno zadať priamo v areáli bodu G. Jej partner slúži na mazanie penis po dobu niekoľkých minút pred intímnom styku. Tiež môžu byť aplikované na kondóm z vonkajšej strany. Všetky 3 cesty vedú k trvalému okamžitého efektu.

Na jeden pohlavný styk stačí vytlačiť zo stojana je množstvo krému veľkosti hrášku. Naneste ho mäkkým masáži. Na začiatku môžete cítiť mierny chlad a brnenie. Tieto príznaky sú úplne normálne a čoskoro bude.

Jeho účinok po aplikácii gélu Spot G šetrí 45 minút. Po tejto dobe sa účinok je zvyčajne oslabený, takže si môžete zopakovať žiadosť. Napriek neškodnosti tohto nástroja, sa neodporúča používať častejšie ako 2-krát denne. Ak je mazivo nepoužíva, mala by byť uložená v neosvetlené a suchom mieste. V tomto prípade môžu byť použité 3 roky od dátumu vydania. Hoci vynaložených prostriedkov bude oveľa skôr.

Svedectvo

Podľa štatistík až 40% žien nikdy nezažili orgazmus alebo zažiť to je extrémne zriedkavé. Ak chcete tento problém vyriešiť, a bol vynájdený gélu roku Spot-G. Ten umožňuje, aby žena, ktorá ľahko dosiahnuť potešenie kedykoľvek, keď sa chce.

Pravidelné sexuálne uvoľnenie je dôležité, pretože ich absencia často vedie k gynekologických ochorení. Jedinečný a vzrušujúce nástroj použiť, ak:

 • anorgazmia;
 • frigidita;
 • sexuálne nespokojnosť;
 • túžba získať viac orgazmov.

Kontraindikácie

Klinické štúdie, ktoré prešli bodové stimulácia gél-G, ukázali, že mazivo nepoškodzuje telo. Hlavná vec aby nedošlo k predávkovaniu, a neplatí to viac ako dvakrát za deň. Kontraindikácie teoreticky, nie. Avšak, pre kompletnú bezpečnosť prípravku pre stimuláciu G-bod nie je vhodný pre použitie v štyroch prípadoch:

 • precitlivenosť na ktorúkoľvek zložku;
 • ochorenie pohlavných orgánov;
 • tehotenstva;
 • vo veku 18 rokov
Tieto kontraindikácie sú relatívne. V praxi, keď tam nebol jediný prípad prejavom alergie alebo iných vedľajších účinkov.

Cena

Intímny krém predáva v 31 krajinách, vrátane z CIS štátoch, Európe a strednej Ázii. Preto, jeho cena závisí od toho, ku ktorej krajine ste sa chystáte kúpiť. Nižšie je uvedený podrobný zoznam cien.

Kde kúpiť

Inovatívne gél Spot-G sa nepredáva v obchodoch a suplementárňach, môžete si ho zakúpiť iba cez internet. Je doporučené, aby boli obozretné a opatrnosť. Vzhľadom k svojej vysokej účinnosti a mnohé pozitívnu spätnú väzbu, nástroj sa stáva predmetom podvodu. Nepoctivé predajcovia sa razí formulácie s podobnými zložkami a balenia. Ich nákup, riskujete nielen finančné, ale aj ich zdravotný stav.

Jediný spôsob, ako bezpečné nákupy rezervovať prostredníctvom oficiálnych internetových stránkach predajcu spoločnosti. Musíte vybrať krajinu, v ktorej chcete prijímať tovar, zadať svoje meno a telefónne číslo. Platba sa vykonáva len po obdržaní. Nezabudnite skontrolovať identifikačný kód na krabici. Je určený pre ochranu tovaru proti falšovaniu.

Podrobnosti o Spot-G intímny gél pre prebudenie sexuálnej túžby u žien a zvýšenie citlivosti erotogénne zóny. Čo je to Spot-G? Inovatívny prostriedky Spot-G sa stal skutočným objavom pre ženy, ktorí nie sú spokojní s kvalitou sexu. To bol špeciálne vyvinutý, aby sa zvýšila citlivosť erotogénnych zón. Výsledkom je pocit intimity sú …

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *