Zdravie

Vitaelife Pharma Vitamin D3 – názory, komentáre, cena, kde kúpiť

V závislosti na tom, kde žijete, budete potrebovať špeciálny žiarivka alebo vitamínov, pretože telo môže byť deficit D3. Je pravdepodobné, že ani nevie, ako dôležitý je tento vitamín je pre vaše telo! Pozrime sa na všetko, čo je spojené s ním.

Čo je vitamín D3?

Pred pochopiť, čo je výhoda tejto zložky, mali by ste vedieť, čo to je. Vitamín D3 je najrozšírenejšia forma vitamínu D. To môže byť získaná z celého radu produktov, zvyčajne obohatených, aj keď počet je pomerne malý. Hlavný spôsob, ako dostať – ak sú vystavené slnečnému žiareniu na kožu. Vitamín nevyhnutný pre rad funkcií v tele, však mnoho ľudí nemá dostatok, a to najmä v zime. To znamená, že správnych výživových doplnkov. Podľa nedávneho prieskumu, viac ako milión ľudí so zníženou úrovňou vitamínu D. to stojí za zváženie, že opaľovací krém, a to napriek skutočnosti, že použitie z nich je zrejmé, že môže byť problém – oni blokujú produkciu vitamínu D3 v telo. To neznamená, že by mali vzdať, stačí vyplniť medzeru D3 z iných zdrojov, a to predovšetkým pomocou špeciálnych vitamínových komplexov.

Koľko vitamín potrebujeme a ako ho získať?

Obaja dospelí a deti sa odporúča od 600 do 4000 jednotiek vitamínu, ale na dosiahnutie tohto počtu v zimnom období je veľmi ťažké. Potravinárska substancia je zriedkavé, najčastejšie mliečne výrobky, obilniny alebo cereálie obohatené tohto vitamínu zlepšiť zdravie ľudí. Mastné ryby, ako je losos, tuniak a sardinky, ako aj vajíčka a shiitake sú prírodné zdroje vitamínu požadované, ale je absorbovaný len za určitých podmienok, napríklad prítomnosť v tele dostatok železa. Stručne povedané, aby sa vitamín z potravín v absolútnych číslach je pomerne ťažké. Aby sme pochopili, čo je situácia s D3 vo vašom konkrétnom prípade, podrobiť sa vyšetreniu krvi. To je dôležité preto, že vitamín D3 je spojená s celou radou užitočných vlastností. Poďme preskúmať najpôsobivejšie z nich podrobnejšie. Budete chcieť, aby si láskavosť!

zlepšenie nálady

V mozgu, sú receptory pre vitamín D3. Nízke hladiny tejto látky môže viesť k problémom s náladu, pretože je nutné, aby telo k výrobe neurotransmitery, chemické látky, ktoré pomáhajú stabilizovať emócie. Ak ste neustále všimnete sami depresívnu náladu, alebo dokonca trpí depresiou, myslím, nie je, či príčinou tohto problému v nedostatku vitamínov v tele?

Ochrana srdca

Nedávne štúdie ukázali, že vitamín D3 môže hrať úlohu pri regulácii hladiny cukru v krvi a posilniť zdravie v dlhodobom horizonte. Nezabudnite, že všetky funkcie v tele je prepojená. Keď budete podporovať jeden aspekt, napríklad zdravie kostí, budete podporovať všetky ostatné funkcie v tele. Vplyv na zdravie srdca dokonale ilustruje túto situáciu: účinok je nepriamy, ale nesmierne dôležité, najmä pre ľudí s predispozíciou k kardiovaskulárnych chorôb alebo iných rizikových faktorov

.

Posilniť kosti

Vedci tvrdia, že vitamín D3 pomáha regulovať hladinu vápnika a fosforu v tele, čo je dôležité pre zdravé a silné kosti. Okrem toho, vitamín potrebné pre rast a tvorbu nových buniek kostnej štruktúry. Nedostatok tejto látky zvyšuje riziko poškodenia kostí a osteoporóze. Monitorovať hladinu D3 je potreba počas celého života v starobe nebude trpieť krehkých kostí.

Prevencia rakoviny

Podľa niektorých zdrojov, vitamín D3 môže byť spojená s prevencii rakoviny, a to najmä v prípade, že prípad nádorov hrubého čreva, montáž alebo prsníka. Táto teória je úplne logické, pretože tento vitamín pomáha regulovať rast buniek, a teda potenciálne bráni tvorbe buniek v nádorových tkanivách. Avšak, vedci na vedomie, že tento účet vyžaduje ďalší výskum. Vedci neboli schopní plne pochopiť vzťah medzi rakovinou a vitamínu však musí vysporiadať s deficitom užitočných látok rozhodne nebude chyba. Všetky opatrenia, ktoré majú chrániť pred rakovinou, je to vhodné.

konsolidácie pamäte

je nevyhnutná vitamín D3 receptorov v mozgu nielen ovládať emócie. Keď sa stretávajú s deficitom potrebných látok, receptory sú schopné fungovať normálne, čo zvyšuje riziko demencie. Vedecké dôkazy ukazujú, že riziko vzniku kognitívnych problémov stane štyrikrát vyššie u tých, ktorí majú nízky stupeň základnej vitamínu. Ak viete, že ste na riziko vzniku Alzheimerovej choroby alebo iné takéto ochorenia, je nutné sledovať hladinu D3. To vám pomôže udržať dobrú pamäť v starobe.

posilnenie imunitného systému

Vitamín D3 vaše telo potrebuje obnoviť zdravie. Bunky, ktoré poskytujú imunitný systém, je potrebné vitamín D3 bojovať patogénov ako sú vírusy a rôzne baktérie. Keď je hladina vitamínu D3 je značne znížená a začne deficit, môžete si všimnúť, že ochorejú oveľa častejšie. Faktom je, že vaše telo jednoducho stráca normálna schopnosť bojovať s infekciou. V zimnom období sa tento problém sa stáva obzvlášť akútne. Vitamín komplex pomôže, aby sa zabránilo to.

stabilizáciu krvného tlaku

Odborníci hovoria, že vitamín tiež hrá dôležitú úlohu v systéme, ktorý riadi krvný tlak. Nedostatok vitamínu zhoršuje problémy s tlakom, najmä u ľudí, ktorí sú náchylní k nim. Kompletné diagnostika organizmu. Možno, miesto liekov na zníženie tlaku jednoducho vybrať z deficitu D3.

normálny tráviaci systém

Vitamín D3 hrá dôležitú úlohu v potlačenie zápalových procesov v čreve. Ľudia, ktorí trpia syndrómom dráždivého čreva, zvyčajne charakterizované nedostatkom tohto vitamínu. vedie nedostatok zvýšeným zápalového procesu v zažívacom trakte, čo posilňuje príznaky ochorenia. Ak ste trpia touto chorobou, sa snaží nielen k dodržiavanie správnej diéty, stabilizovať stav črevnej mikroflóry, ale tiež, aby sa krvné testy, aby vylúčil pravdepodobné deficit D3.

Najlepšie športové výsledky

vitamín D3 pomáha zvýšiť svalovú silu, zlepšuje rovnováhu a poskytuje dobré výsledky, sa zúčastňuje metabolizmu vo svaloch. Stručne povedané, je použitie tohto vitamínu pomôže sa dostať do formy! Ak máte v pláne zúčastniť sa športových súťaží, alebo len chcete rýchlejší schudnúť, je nutné vziať do úvahy tento fakt.

možnú ochranu proti cukrovke

Podľa niektorých zdrojov, vitamín D3 pomáha regulovať hladinu inzulínu. Táto látka pomáha stabilizovať hladinu glukózy v krvi, pretože to podporuje pôsobenie inzulínu a poskytuje zdravie na bunky pankreasu. Tento komplex efekt je veľmi dôležitá, takže ľudia s cukrovkou akéhokoľvek druhu, ktorí sú vystavení riziku vzniku ochorenia, je nutné pravidelne sledovať nielen hladinu glukózy v krvi, ale aj množstvo vitamínu D.

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...