správy

Zerosmoke – biomagnify proti fajčeniu: recenzia, ceny, kde kúpiť

Teraz závislosť na nikotíne je v minulosti, a to vďaka Zerosmoke. ušnému technikou používanou pri vytváraní biomagnets, pomohol tisícom ľudí k udržaniu zdravia a nikdy sa vrátiť ku koreňom zlozvykov.

Čo je biomagnify

Biomagnify zerosmoke je sada dvoch magnetov so zlatým antialergické povlakom. Sú vytvorené tak, aby boli schopné riadiť a postupne znižovať túžbu znovu fajčiť. Tieto magnety sú už dlho používa po celom svete ako alternatívne a úplne neškodný spôsob liečenia. práčke V Rusku Zerosmoke je novinkou. V 80. rokoch Rusi začali len zoznámiť sa s touto oblasťou medicíny aurikuloterapia. To znamená určitý vplyv na cieľových miestach na tele. To vám umožní eliminovať celý rad ochorení, poruchy závislosť.

Nastavenie Zerosmoke je vyrobená na rovnakom princípe. Biomagnify bol vytvorený v súlade s metódami známymi francúzsky vedec poľa Nogi. Dokázal, že body na ušiach sa priamo vzťahujú k určitému systému v tele. So správnou interakciu na týchto bodoch, je človek schopný eliminovať takmer všetky choroby.

Vzhľad

Biomagnify proti fajčeniu Zerosmoke je sada dvoch malých a prakticky beztiaže magnetov. Každý magnet má zaoblený tvar a špeciálne zlatú hypoalergénne povlak. To umožňuje zvýšiť účinnosť a na ochranu pred alergií a podráždenia pokožky.

Existujú dva varianty Zerosmoke:

 • Normálny. Povlak 24-karátového zlata rôznych veľkostí;
 • Lepšie. Povlak z bieleho zlata o rovnakej veľkosti.

Oba magnety sú rovnako účinné. Výrobca umožní kupujúcemu, aby sa ich vlastnej voľby a vyberte klipy, ktoré budú pre neho najviac pohodlie.

Jednou z hlavných výhod biomagnetické spočíva v ich konštrukcii. Externe, magnety sa podobajú bežným náušnice. Takže nikto ani nevšimne, že váš tvár boli nejaké zmeny. Tiež klipy môžu byť skrytá za vlasy a nemusíte báť, že by niekto všimol.

materiál

Nastavenie Zerosmoke je vyrobený z tvrdého magnetického materiálu. Na vrchole magnety sú pokryté zlatým prachom, ktorý zabraňuje stmavnutie kože a slúži ako dodatočné antiseptikum.

Vlastnosti

 • Veľkosti sú 5×1, 8×1 alebo 8×1, 8×1
 • Hmotnosť 81 g
 • Color zlatá, biela
 • Množstvo 2 ks

Ako funguje Zerosmoke

Biomagnify Zerosmoke pomôcť raz navždy prekonať chute nielen konvenčné cigarety, ale aj vodné fajky, fajčenie zmesi, cigary. Svorky sú druh aktivátora, ktorý neustále ovplyvňuje bod zodpovedné za normálnu činnosť nervového systému.

Daily expozície pre určitú oblasť v uchu umožňuje vysielať signály do mozgu. Neskôr naprogramovaný to odmietnutie a odpor k nikotínu. Už po desiatich dňoch sa človek začne cítiť, že nie je upozorniť na krabičku cigariet, ako tomu bolo predtým.

Rovnako ako oblečenie tabaku sú závislé ľudia už nebudú musieť “kick” cigaretu a neumožňuje sám rozbiť, ako je tomu u tabliet, kódovanie, nosiť záplaty.

Po dvoch týždňoch na sebe biomagnets Zerosmoke, osoba prechádza tieto zmeny:

 • metabolizmu;
 • Choking zmizne;
 • Zastaví kašeľ;
 • Zlepšuje tón pleti, otupenosť zmizne;
 • zvyšuje prekrvenie;
 • Obnova čuch;
 • Nervozita zmizne;
 • Žiadna túžba fajčiť.

Vyššie uvedené zlepšenie sa u 98% za použitia magnetov. Mnoho svedectvo bývalých fajčiarov srdečne poďakoval výrobcom zázrak klipov a odporučí im, aby tí, ktorí nemajú hádzať hlúpy zvyk, ale opakovane sa snažil.

Ručné

Biomagnify proti fajčeniu Zerosmoke musí byť aplikovaný po celú dobu liečby. Ďalšou výhodou je psychologická pomoc od profesionálov, ak máte príliš veľké skúsenosti, alebo neisté emocionálny stav.

Ak chcete nosiť klip proti fajčeniu každý deň po dobu niekoľkých hodín. Môžete si vybrať množstvo času potrebného k opotrebovaniu. Avšak sa odporúča nosiť prístroj pre 2 až 4 hodiny denne.

Magnety rozhodne nebude kolidovať s vami robiť domáce práce alebo práce. Si dosť, aby sa malý magnet a pripojiť ju k prednej časti ucha. Potom okamžite priložiť magnet na zadnej strane ucha.

Vďaka vzájomnému a prirodzenej príťažlivosti, magnety nebudú RUB sklzu. Hmotnosť klipy ľahké a dokonca z nich robí absolútne nebadateľný.

Hlavným bodom v obliekaní je nájsť správne aktívnych bodov. Umiestnite magnet, takže nebudete cítiť bolesť a nepohodlie. Dej na ktorom ukotvenie klipu je v hornej časti ucha. V prípade, že bolesť pretrváva, pokúste sa presunúť magnety na druhej ucho alebo počkať niekoľko hodín, a až potom je zabezpečiť znova.

Je dôležité, aby ušnica bol absolútne čistý a suchý pred pripevniť magnety. Pre väčšie pohodlie a svoje vlastné pokoj opýtať niekoho z príbuzných pomohla upevniť klip namiesto vás.

Kontraindikácie

Napriek tomu, že Zerosmoke nie je suplementárske nástroje a neobsahuje škodlivý obsah, že má nejaké kontraindikácie. Ak ignoroval človeka môže dôjsť k negatívnym dôsledkom, ako je nevoľnosť, závraty, slabosť, bolesti srdca, závraty.

sa neodporúča používať terapeutickú sadu v týchto prípadoch:

 • tehotenstva;
 • rakovina;
 • Prítomnosť implantátu v srdci;
 • Inštalovaný kardiostimulátora;
 • Prítomnosť čerpadlá pre dodávanie liečiv.
Store magnety v krabici nájdete deti a zvieratá. Napriek malým rozmerom zariadenia je schopné niesť ohrozenia života a byť nebezpečné pre dieťa.

Výhody

Zerosmoke nie je všeliekom, ktorý zaručuje úplnú nezávislosť na návyku na nikotín v prvých dňoch liečby. Výkon tohto nástroja bol zaznamenaný u pacientov, ktorí nosili magnety, športujú.

Zabudnite na fajčenie nie je len fyziologický, ale aj psychologický aspekt. Je tiež dôležité, aby ľudia nezávisle obmedzená počtom skrivenih cigariet denne. V prvom týždni je prijateľné fajčiť 3 až 5 cigariet denne. Po uplynutí akéhokoľvek kontaktu s cigaretami, musíte prestať vôbec.

Funkcia terapeutickej biomagnets spočíva nielen v ich schopnosti ovplyvniť nervový systém. Oni priamo aktivácii oblasti mozgu zodpovedné za podráždenosť, nervozitu a túžbu mať cigaretu v ústach.

impulz, klipy, potláča tieto prejavy. A zakaždým, keď človek je stále jednoduchšie pozerať sa na fajčiarske potreby Firma a vnímať reklamu na cigarety v televízii.

Biomagnify proti fajčeniu má aj rad ďalších výhod:

 1. prístupnosti.
 2. Neobsahuje nikotín.
 3. nie sú návykové.
 4. Nevyvolávajte alergické reakcie.
 5. Nie je vyžadovať dodržiavanie diéty a lieky.
 6. Jednoduché použitie.
 7. Možno použiť bez konzultácie suplementára.
 8. Možno použiť neobmedzený počet rokov.
 9. Nepoužívajte pri nosení nepohodlné.
 10. vám pomôže zabudnúť na fajčenie.

Toto nie je celý zoznam pozoruhodných vlastností, ktoré boli zistené ľudia v priebehu a po sebe univerzálny biomagnetické. Vďaka nim sa podarilo zachrániť stovky ľudí nielen z hrozného, ​​ničí závislosť, ale tiež výrazne zlepšil zdravotný stav.

Ako bolo preukázané v klinických štúdiách po ošetrení spôn proti fajčeniu, vzhľad a zdravie pacientov sa zlepšil v niekoľkokrát. Odvykanie od fajčenia prispela k normalizácii dýchanie, zlepšenie chuti do jedla a zvýšenou fyzickou aktivitou.

Eliminácia cigariet závislosti zlepšuje nielen život, ale tiež prispieva k jeho predĺženiu. To platí predovšetkým pre tých, ktorí majú v anamnéze fajčenia viac ako 5 rokov.

Cena Zerosmoke

V cene biomagnify Zerosmoke je 1190 rubľov. Zľava vo výške 50% dáva potenciálny kupujúci možnosť zakúpiť produkt za prijateľnú cenu a osobne zhodnotiť účinok magnetov bez nutnosti investovať do svojej vlastnej liečbe veľa peňazí.

Kde kúpiť

Predám Zerosmoke prípadná záujemcov na mieste oficiálneho zástupcu spoločnosti. Tu v prístupe zákazníkov, sú manažéri, ktoré sú v kontakte takmer po celý deň. Budú radi pomôžu porozumieť s vzniknutých otázok a zaistil čo najlepšie podmienky pre obdržaní objednávky.

Ak chcete požiadať o poradí po úspešnom vyplnení formulára a čakať na výzvu správcu alebo ponechať text s objednávkou. All vyhľadávanie informácií je na webových stránkach a zamestnanci spoločnosti.

Pre pokoj a dôveru zákazníkov na webových stránkach existujú dokumenty potvrdzujúce kvalitu výrobku a jeho pravosti.

Teraz závislosť na nikotíne je v minulosti, a to vďaka Zerosmoke. ušnému technikou používanou pri vytváraní biomagnets, pomohol tisícom ľudí k udržaniu zdravia a nikdy sa vrátiť ku koreňom zlozvykov. Čo je biomagnify Biomagnify zerosmoke je sada dvoch magnetov so zlatým antialergické povlakom. Sú vytvorené tak, aby boli schopné riadiť …

Paulína Turošíká

Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé.
jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov.
Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *